Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 16:09:47

Гострою серед молоді залишається проблема безробіття

25.06.2012   07:16

За даними вибіркових обстежень населення (домогосподарств) з питань економічної активності, молоді особи у віці 15-34 роки становлять більше третини економічно активного населення області (193,5 тис. осіб). Найвищий рівень економічної активності (87,4%) серед молоді спостерігається у віковій групі 30-34 років.

За даними обстеження підприємств, установ та організацій області (з кількістю найманих працівників не менше 10 осіб) наприкінці 2011 року були зайняті 63,6 тис. молодих людей віком до 35 років, що становило понад чверть загальної кількості працюючих. Найбільша частка молоді працювала в рибальстві та рибництві (46,6% облікової кількості штатних працівників), торгівлі (46,2%), фінансовій діяльності (43,9%).

Приваблювала молоді кадри робота у сфері готельного та ресторанного бізнесу (35,5%), державному управлінні (30,1%). Меншу частку молоді зафіксовано на підприємствах транспорту та зв’язку (27,4%), промисловості (27,0%), у будівництві (26,7%), охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги (25,3%) тощо.

Гострою серед молоді залишається проблема безробіття. Молоді люди складають біля двох третин усього безробітного населення у віці 15-70 років, визначеного за методологією МОП.

За даними державної служби зайнятості за допомогою в працевлаштуванні впродовж 2011 р. до неї звернулися 23,3 тис. молодих людей віком до 35 років. Станом на 1 січня 2012 р. на обліку перебували 6,1 тис. незайнятих молодих осіб.

За сприяння державної служби зайнятості у 2011 р. було працевлаштовано 8,5 тис. осіб у віці до 35 років, що становило 43,3% від усіх працевлаштованих громадян. До оплачуваних громадських робіт було задіяно 2,5 тис. незайнятих молодих осіб.

Останні новини Чернігівщини

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів 11:42

12 квітня для КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» доставили нове обладнання.

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються 11:30

Впродовж останніх двох тижнів Чернігівська область перебувала в "червоній" карантинній зоні. Голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко зазначила, що ці 14 днів – це мінімальний період, після якого можна робити висновки про ефективність жорстких карантинних заходів.

Бійця з Чернігівщини нагороджено орденом

Бійця з Чернігівщини нагороджено орденом "За мужність" (посмертно) 11:15

Старшого солдата Сергія Петраускаса, уродженця Ічні, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини