Канадська компанія розпочне на Чернігівщині виробництво модульних контейнерних будинків-конструкторів
Підписанням Меморандуму про співробітництво між Чернігівською облдержадміністрацією та канадською компанією J4 Logistics Solutions Inc. завершилася зустріч в облдержадміністрації.
Зустрічі, у якій взяли участь в.о. голови ОДА Сергій Сергієнко, в.о. першого заступника голови ОДА Юлія Свириденко, президент компанії Вільям Ганс Шмідт та представники будівельних організацій, навчальних закладів області, військових структур, передували перемовини стосовно реалізації на Чернігівщині проекту з виробництва модульних контейнерних будинків-конструкторів. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Чернігівської ОДА.
Такі будинки, запевняють у компанії, можна використовувати як тимчасові приміщення для ФАПів та лікарських амбулаторій, для розміщення військовослужбовців та вимушених переселенців. Вони нескладні у зведенні, легко поєднуються один з одним, дозволяючи таким чином варіювати площу та кількість поверхів. Спорудити такий будинок (за умови наявності комунікацій) можна за 3-4 години, а гарантійний термін його експлуатації — 35 років. Продукція компанії сертифікована відповідно до законодавства Канади та ЄС.
Пропозиція використовувати модульні будинки може бути цікавою для представників різних галузей, — зазначив Сергій Сергієнко. — Передовсім це військовослужбовці та сільські медики, адже у таких будиночках не лише можна розміщувати обладнання для зв’язку чи діагностики, а й облаштовувати санітарно-гігієнічні блоки тощо.
Компанія J4 готова не тільки постачати такі будиночки в Україну, супроводжувати їх монтаж та експлуатацію, а й налагодити тут виробництво, залучивши місцевих працівників та провівши їх відповідне навчання.
Зі свого боку облдержадміністрація готова організаційно та консультативно, відповідно до вимог українського законодавства сприяти реалізації даного проекту, у тому числі й у питаннях сертифікації продукції.
Юлія Свириденко окреслила канадським гостям соціально-економічний потенціал Чернігівщини та зазначила, що успішна реалізація проекту засвідчить ефективне співробітництво влади та бізнесу як оптимальне поєднання державного впливу з самостійною господарською діяльністю.
Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
http://uprom.info/news/ekonomika/biznes/kanadska-kompaniya-rozpochne-na-chernigivshhini-virobnitstvo-modulnih-konteynernih-budinkiv-konstruktoriv/
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.