Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 січня, 01:20:12

Понад 52 млн. грн. податків і зборів сплачено у січні поточного року до місцевих бюджетів Чернігівщини

19.02.2018   11:01Агенцiя

У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області проінформували про внесок пересічних громадян (в тому числі підприємців) у формування доходів бюджетів територіальних громад області.

Із загальної суми - 4 млрд. грн. сплачених у 2017 році податків і зборів до місцевих бюджетів - фізичними особами було забезпечено 550 млн. грн., тобто майже восьму частину коштів.

Від підприємців надійшло 98 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, сплаченого від оподаткування власних доходів та зарплати найманих працівників, ще 62 млн. грн. – земельного податку, 312 млн. грн. єдиного податку, 15 млн. грн. акцизного податку від реалізації підакцизних товарів, 6 млн. грн. податку на нерухомість, 8 млн. грн. плати за ліцензії на торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Громадяни, що не зареєстровані підприємцями, сплатили у 2017 році 50 млн. грн. податків до місцевих бюджетів, у тому числі: за результатами декларування доходів за попередній рік - 9 млн. грн., за земельні ділянки – 38 млн. грн., за нерухомість – 2,5 млн. грн., за транспортні засоби преміум класу – 200 тис. гривень.
   
Така ж тенденція спостерігається і у січні поточного року. Фізичними особами сплачено до місцевих бюджетів понад 52 млн. грн. податків і зборів, або восьму частину доходів бюджетів.

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини