Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 19:52:02

Чернігівщина і Могильовщина розвивають туристичне співробітництво

22.06.2012   17:02Агенцiя

Результатом рекламно-інформаційного туру представників турбізнесу та органів виконавчої влади Чернігівщини до Могильовської області Республіки Білорусь стало досягнення домовленостей про подальші кроки, спрямовані на розвиток туризму в обох регіонах.

Про це повідомила заступник начальника головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини Чернігівської облдержадміністрації Алла Кулик.

“На мій погляд, поїздка вдалася, тому що в ході спілкування з білоруськими колегами ми намітили конкретні кроки щодо розвитку туризму між нашими регіонами. Один із них – налагодження співпраці між Кіровським районом Могильовської області та Ріпкинським Чернігівської. Другий – сприяння взаємодії підприємств “Могильовтурист” і “Чернігівтурист”, організація обмінних візитів між їх представниками”, – сказала вона.

А. Кулик зазначила, що завдання влади – допомогти фахівцям туристичного бізнесу встановити контакти, і обласна державна адміністрація докладає чимало зусиль до того, аби туроператори Чернігівщини й Могильовщини змогли поспілкуватися. Обидві сторони сподіваються, що такі зустрічі покладуть початок обміну туристичними групами і сприятимуть розвитку в’їзного туризму як в Україні, так і в Білорусі.

Загалом співпраця між Могильовською та Чернігівською областями була започаткована у квітні ц. р., коли представники турбізнесу і влади білоруського регіону вперше відвідали Чернігівщину. Її туристичний потенціал так вразив гостей, що вже у травні, на форумі “Чернігівщина туристична-2012”, було підписано дві угоди про співробітництво. Одну Чернігівська облдержадміністрація уклала з Департаментом по туризму Республіки Білорусь, другу – з управлінням фізичної культури, спорту і туризму Могильовського облвиконкому. В рамках реалізації передбачених угодами заходів і відбувся рекламно-інформаційний тур у Могильовську область.

Гості з Чернігівщини ознайомилися з туристичною і спортивно-оздоровчою інфраструктурою Могильова, Бобруйська і кількох прилеглих до них районів. Побували, зокрема, в льодовому палаці “Бобруйськ-Арена” на 7 тисяч місць, оглянули палацо-парковий ансамбль XIX ст. в Жиличах, відвідали Могильовський краєзнавчий музей, етно-поселення, унікальний зоосад, одну з агросадиб та інші цікаві об’єкти.

Наталія Потапчук, УКРІНФОРМ

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.