Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 21:59:11

У першому кварталі цього року споживали більше ніж у минулому

22.06.2012   12:57

За даними державних статистичних спостережень, за І квартал 2012р. підприємствами (юридичними особами), які здійснювали роздрібну торгівлю та ресторанне господарство в області, реалізовано населенню споживчих товарів на 1329,6 млн.грн., що на 16,8% більше в порівнянних цінах, ніж за І квартал 2011р.

Продовольчих товарів було реалізовано на 666,0 млн.грн., що на 17,9% більше, ніж рік тому. Проти І кварталу 2011р. в роздрібній торговій мережі значно зросли обсяги продажу риби і морепродуктів харчових, м’яса копченого, соленого та ковбасних виробів, м’яса та птиці свіжих та заморожених, коньяку, яєць і яйцепродуктів, круп та бобових, вин ігристих (шампанського), плодів, ягід, винограду, горіхів, виробів тютюнових, овочів.

Продаж непродовольчих товарів становив 663,6 млн.грн. і на 15,7% перевищив обсяги І кварталу 2011р. Суттєво збільшилася реалізація товарів парфумерно-косметичних, газу стисненого та скрапленого для автомобілів, товарів текстильних та галантереї, товарів спортивних, виробів ювелірних, килимів, покриття для підлоги та стін, комп’ютерної та іншої обчислювальної техніки, посуду та наборів столових, автомобілів та автотоварів, матеріалів будівельних, меблів, взуття.

Найбільш жваво здійснювалася роздрібна торгівля та ресторанне господарство в м.Чернігові. За І квартал поточного року в обласному центрі реалізовано товарів на 799,4 млн.грн., що становило 60,1% роздрібного товарообороту області. Обсяги продажу споживчих товарів в обласному центрі зросли на 15,8%.

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.