Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 04:06:58

У першому кварталі цього року споживали більше ніж у минулому

22.06.2012   12:57

За даними державних статистичних спостережень, за І квартал 2012р. підприємствами (юридичними особами), які здійснювали роздрібну торгівлю та ресторанне господарство в області, реалізовано населенню споживчих товарів на 1329,6 млн.грн., що на 16,8% більше в порівнянних цінах, ніж за І квартал 2011р.

Продовольчих товарів було реалізовано на 666,0 млн.грн., що на 17,9% більше, ніж рік тому. Проти І кварталу 2011р. в роздрібній торговій мережі значно зросли обсяги продажу риби і морепродуктів харчових, м’яса копченого, соленого та ковбасних виробів, м’яса та птиці свіжих та заморожених, коньяку, яєць і яйцепродуктів, круп та бобових, вин ігристих (шампанського), плодів, ягід, винограду, горіхів, виробів тютюнових, овочів.

Продаж непродовольчих товарів становив 663,6 млн.грн. і на 15,7% перевищив обсяги І кварталу 2011р. Суттєво збільшилася реалізація товарів парфумерно-косметичних, газу стисненого та скрапленого для автомобілів, товарів текстильних та галантереї, товарів спортивних, виробів ювелірних, килимів, покриття для підлоги та стін, комп’ютерної та іншої обчислювальної техніки, посуду та наборів столових, автомобілів та автотоварів, матеріалів будівельних, меблів, взуття.

Найбільш жваво здійснювалася роздрібна торгівля та ресторанне господарство в м.Чернігові. За І квартал поточного року в обласному центрі реалізовано товарів на 799,4 млн.грн., що становило 60,1% роздрібного товарообороту області. Обсяги продажу споживчих товарів в обласному центрі зросли на 15,8%.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ