Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 08:23:12

Забезпечення умов для добровільного виконання вимог податкового законодавства

22.06.2012   12:04Агенцiя

На те, як ми налагодимо взаємодію з платниками податків у місті, будуть залежати надходження до бюджетів, для цього у міських податківців є потенціал, сили, а головне – бажання працювати у напрямку покращення податкового сервісу.

Федір Уляненко

Федір Уляненко

Поняття “сервіс” це передусім якість, зручність, швидкість, доступність, комфортність для платників і, звичайно, відкритість перед ними.

Подальший розвиток державної податкової служби України в умовах перетворень, що проходять у нашому суспільстві, має здійснюватися на усвідомленні необхідності докорінної зміни філософії спілкування з платниками податків з фіскальної на добровільну сплату податків, що потребує переходу до світових цивілізованих норм в оподаткуванні.

У ДПІ у м. Чернігові ДПС відкрився сервісний центр з обслуговування платників податків. Створення умов для малого та середнього бізнесу як один з основних пріоритетів економічного розвитку міста.

Фіскальний тиск на платника податків – не наш шлях. Нині відбувається перехід відомства від фіскальних методів роботи до створення структури для якісного обслуговування платників. Це стане поштовхом до започаткування важливих реформ, які згодом поширяться на усіх суб’єктів господарювання.

Ефект від такого заходу вбачається у зменшенні негативного впливу людського фактору при обслуговуванню платників податків, не створюються черги, а головне підвищується якість послуг.

Зокрема, 30 травня відбулося урочисте відкриття Акредитованого Центру Сертифікації Ключів, який працюватиме у ДПС України. Таке відділення відкрито й у Чернігові.

Центр безоплатно видає посилені сертифікати відкритих ключів та надає послуги електронного цифрового підпису органам державної влади, місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, іншим суб’єктами господарської діяльності та фізичним особам. Його адреса: 14000, м.Чернігів, вул. Кирпоноса 28, 1-ий поверх кім.14. Телефон (0462)774927. З детальнішою інформацією можна ознайомитися на сайті: http://www.cskidd.gov.ua.

Також створено новий антикорупційний проект – “Пульс податкової”. Це гаряча телефонна лінія, за номером якої можуть телефонувати небайдужі громадяни і повідомляти про неправомірні дії з боку працівників податкової служби. Працює лінія цілодобово: з 8:30 до 19:30. Її номер (044) 284-00-07.

Забезпечення умов для добровільного виконання вимог податкового законодавства платниками податків м. Чернігова з початку 2012 р. до бюджетів усіх рівнів мобілізовано 443,7 млн. грн., що становить 106,3 відсотки доведених завдань. Показник добровільної сплати податків до Державного бюджету становить 90,2%, до місцевого бюджету – 98,5% від загальної кількості надходжень до відповідних бюджетів та демонструє достатньо високий рівень сумлінності платників.

До Державного бюджету надійшло 224,5 млн.грн, що становить 102,1% від доведених показників, додатково забезпечено надходжень до бюджету у сумі 44,7 млн.грн. До місцевого бюджету мобілізовано 219,2 млн.грн.
Додаткові джерела збільшення показників бюджету – це насамперед економічне зростання і детінізація. Залучення до оподаткування коштів тіньової економіки.

Федір Уляненко, начальник ДПІ у м. Чернігові ДПС
 

Останні новини Чернігівщини

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19 19:37

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 12 червня в області зафіксовано 54 нові випадки COVID-19.

Форум медійників Чернігівщини: хто переміг у конкурсі "Медіа Че"? 11:20

11 червня, в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбувся традиційний обласний форум медійників Чернігівщини, приурочений до нещодавнього Дня журналіста.

Умови в'їзду до інших країн для українців 11:12

Триває сезон відпусток, тож нагадуємо, що через COVID-19 при відвідуванні популярних туристичних напрямків діє низка обмежень і вимог.