Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 13:55:35

Забезпечення умов для добровільного виконання вимог податкового законодавства

22.06.2012   12:04Агенцiя

На те, як ми налагодимо взаємодію з платниками податків у місті, будуть залежати надходження до бюджетів, для цього у міських податківців є потенціал, сили, а головне – бажання працювати у напрямку покращення податкового сервісу.

Федір Уляненко

Федір Уляненко

Поняття “сервіс” це передусім якість, зручність, швидкість, доступність, комфортність для платників і, звичайно, відкритість перед ними.

Подальший розвиток державної податкової служби України в умовах перетворень, що проходять у нашому суспільстві, має здійснюватися на усвідомленні необхідності докорінної зміни філософії спілкування з платниками податків з фіскальної на добровільну сплату податків, що потребує переходу до світових цивілізованих норм в оподаткуванні.

У ДПІ у м. Чернігові ДПС відкрився сервісний центр з обслуговування платників податків. Створення умов для малого та середнього бізнесу як один з основних пріоритетів економічного розвитку міста.

Фіскальний тиск на платника податків – не наш шлях. Нині відбувається перехід відомства від фіскальних методів роботи до створення структури для якісного обслуговування платників. Це стане поштовхом до започаткування важливих реформ, які згодом поширяться на усіх суб’єктів господарювання.

Ефект від такого заходу вбачається у зменшенні негативного впливу людського фактору при обслуговуванню платників податків, не створюються черги, а головне підвищується якість послуг.

Зокрема, 30 травня відбулося урочисте відкриття Акредитованого Центру Сертифікації Ключів, який працюватиме у ДПС України. Таке відділення відкрито й у Чернігові.

Центр безоплатно видає посилені сертифікати відкритих ключів та надає послуги електронного цифрового підпису органам державної влади, місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, іншим суб’єктами господарської діяльності та фізичним особам. Його адреса: 14000, м.Чернігів, вул. Кирпоноса 28, 1-ий поверх кім.14. Телефон (0462)774927. З детальнішою інформацією можна ознайомитися на сайті: http://www.cskidd.gov.ua.

Також створено новий антикорупційний проект – “Пульс податкової”. Це гаряча телефонна лінія, за номером якої можуть телефонувати небайдужі громадяни і повідомляти про неправомірні дії з боку працівників податкової служби. Працює лінія цілодобово: з 8:30 до 19:30. Її номер (044) 284-00-07.

Забезпечення умов для добровільного виконання вимог податкового законодавства платниками податків м. Чернігова з початку 2012 р. до бюджетів усіх рівнів мобілізовано 443,7 млн. грн., що становить 106,3 відсотки доведених завдань. Показник добровільної сплати податків до Державного бюджету становить 90,2%, до місцевого бюджету – 98,5% від загальної кількості надходжень до відповідних бюджетів та демонструє достатньо високий рівень сумлінності платників.

До Державного бюджету надійшло 224,5 млн.грн, що становить 102,1% від доведених показників, додатково забезпечено надходжень до бюджету у сумі 44,7 млн.грн. До місцевого бюджету мобілізовано 219,2 млн.грн.
Додаткові джерела збільшення показників бюджету – це насамперед економічне зростання і детінізація. Залучення до оподаткування коштів тіньової економіки.

Федір Уляненко, начальник ДПІ у м. Чернігові ДПС
 

Останні новини Чернігівщини

Завершити двотижневу самоізоляцію можна самостійно

Завершити двотижневу самоізоляцію можна самостійно 12:45

Протягом чотирьох місяців на базі КНП «Чернігівський обласний центр громадського здоров’я» ЧОР працює обласна «гаряча» телефонна лінія з протидії коронавірусній інфекції (0800507070).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 3 пожежі

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 3 пожежі 12:37

За минулу добу підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 3 рази залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян та 1 на транспорті.

У чернігівській школі №19 завершують капітальний ремонт басейну

У чернігівській школі №19 завершують капітальний ремонт басейну 12:31

У чернігівській школі №19 завершують капітальний ремонт басейну. Відкритий для учнів та учениць не лише цієї, а й сусідніх загальноосвітніх та спортивних шкіл, він може приймати для занять плаванням до 10 груп на добу.

Працівників котелень служба зайнятості вчить дистанційно

Працівників котелень служба зайнятості вчить дистанційно 12:17

У службі зайнятості «кипить робота» щодо підготовки кадрів до опалювального сезону. Робота операторів та кочегарів котелень зазвичай має сезонний характер. Тому роботодавці завчасно звертаються за допомогою до обласної служби зайнятості.

У 22-річного водія інспектори виявили ймовірно підробні документи на автомобіль

У 22-річного водія інспектори виявили ймовірно підробні документи на автомобіль 12:16

За порушення правил дорожнього руху України на вулиці Магістратській патрульні зупинили автомобіль Renault Laguna.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини