Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 04:13:37

Жнива на Чернігівщині починаються із збирання озимого ріпаку

22.06.2012   11:55Агенцiя

Жнива у Чернігівській області розпочались зі збирання озимого ріпаку та озимої суріпиці. Збиральні роботи розпочались з півдня області – Бахмацького та Ічнянського районів, де аграрії обмолотили перші сотні гектарів ріпаку та суріпиці. Проте масового виходу аграріїв у поле ще не спостерігається.

Наразі в області триває дозрівання ранніх культур, зокрема озимого жита та озимої пшениці, які почнуть збирати першими. Очікується, що масово жнива розпочнуться з початку другої декади липня – після свята Петра і Павла.
Нині на Чернігівщині триває кормозаготівля, яка увійшла у завершальну фазу. Зібрано понад 70 тисяч тонн (75% прогнозу) сінажу та близько 170 тисяч тонн (60%) сіна.
Згідно фактичних даних, цього року в області значно розширились посівні площі під сільськогосподарськими культурами. Так, під урожай минулого року усіма категоріями господарств було засіяно 1 мільйон 75 тисяч га, а під урожай нинішнього року на 63 тисячі га більше – 1 млн. 138 тис. га. Розширення відбулось в основному за рахунок збільшення площ під кукурудзою, соєю та, на жаль, соняшником.

Прес-служба Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ