Як зміняться пасажирські автоперевезення на Чернігівщині у 2018 році
Чергове засідання Координаційної ради облдержадміністрації з питань організації пасажирських автоперевезень в області, що відбулося 8 лютого пройшло досить продуктивно.
На порядку денному — понад десять питань. Говорили як про відкриття нових рейсів, так і зміни в розкладі вже існуючих.
Варто зазначити, що деякі пропозиції потребують доопрацювання профільного департаменту ОДА спільно з райдержадміністраціями: Прилуцькою — щодо відкриття приміського автобусного маршруту Заїзд–Манжосівка, Ічнянською — відкриття вечірнього рейсу Ічня–Ніжин (через Бурімку, Крупичполе, Сваричівку, Вишнівку, Припутні, Томашівку, Дорогинку).
Координаційна рада рекомендуватиме облдержадміністрації відкрити маршрут Ічня–Ніжин через Монастирище з часом відправлення з Ічні о 7год. 00хв., 14год. 50хв., з Ніжина о 12год. 08хв., 17год. 13хв. із щоденним виконанням рейсів, а також ввести додаткові рейси на маршруті Борзна–Бахмач з часом відправлення з Борзни о 09год. 20хв. та з Бахмача о 10год. 50хв.
Дійшли згоди й щодо внесення тимчасових змін (до 15 квітня цього року) у виконанні рейсів 2245к/2246к на маршруті Бахмач–Обмачів (по 1,3,5 днях тижня замість щоденного), а також стосовно зміни графіка руху автобусів у напрямку Чернігів–Гончарівське з 8год. 00хв. на 7год. 40хв.
Як тільки Новгород-Сіверська райдержадміністрація дасть погодження, рейси 1841/1842, 1843/1844 на маршруті Н.-Сіверський–Бучки здійснюватимуться не по 5 днях тижня, а по 2, 4 п’ятницях місяця без заїзду до с. Камінь. Натомість до с. Камінь заїжджатимуть рейси 1816, 1817 на маршруті Н.-Сіверський–Мурав’ї, які виконуються по 2 днях тижня. Рейси 1901/1902, 1905/1906 на маршруті Н.Сіверський–Студинка через Ушівку по 1,3 днях тижня взагалі не виконуватимуться.
Можливо, з’явиться новий автобусний маршрут для жителів Городнянського та Сновського районів — Городня–Чернігів через села Сновського району: Хотуничі, Петрівка, Стара Рудня, Смяч та село Городнянського району Конотоп з відправкою о 6год. 00хв. Для цього Сновській РДА слід обстежити дорожнє покриття на відрізку Хотуничі–Петрівка–Стара Рудня–Смяч.
Перенесено розгляд питань щодо відкриття додаткових рейсів по маршрутах Чернігів–Ведильці, Чернігів–Пльохів з відправленням з м. Чернігів після 17год. 00хв., а також подовження маршруту Михайло-Коцюбинське–Чернігів до центру міста (Чернігів АС-2). Аби прийняти змістовне рішення, варто почекати проведення конкурсу (1 березня) на маршруті Чернігів–Ведильці.
Жваву дискусію викликали зміни у розкладі руху автобусів на маршруті Чернігів–Гусавка (Менський район). Поки вивчатиметься пасажиропотік для прийняття остаточних рішень, з 12 лютого протягом десяти днів маршрут щоденно обслуговуватимуть рейси з відправкою з Чернігова о 5год. 10хв., 7год. 20хв., 13год. 05хв., 17год. 15хв., а також о 9год. 30хв. з виконанням по 6 днях тижня.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.