Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 18:05:48

Посівні площі та валові збори сільськогосподарських культур у 2017 році. ДОВІДКА

07.02.2018   08:09Агенцiя

За попередніми даними, у 2017 р.в області господарствами всіх категорій культури зернові та зернобобові скошені та обмолочені на площі 690 тис.га, що майже на 6% більше,ніж торік.

Із зібраної площі одержані 4022 тис.т зерна (на 7,5% більше від попереднього року), з них сільськогосподарськими підприємствами намолочено 3846 тис.т (96% загального збору).

Середня врожайність культур зернових становила 58 ц з 1 га (рік тому – 57 ц).
   
У загальному виробництві культур зернових провідне місце належить кукурудзі – 70% та пшениці – 22%.

Насіння соняшнику  намолочено 467 тис.т (87% рівня 2016 р.), буряків цукрових фабричних зібрано269тис.т (93%).

Картоплі накопано 1448 тис.т (на 20,5% більше, ніж у 2016 р.), виробництво овочів становило 174 тис.т (на 7% менше). Традиційно основними виробниками картоплі та овочів залишаються господарства населення, їх частка становила 91% та 96% відповідно.

Плодів та ягід зібрано 19тис.т (на 32% більше, ніж у 2016 р.)


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини