Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 21:28:54

269 млн. грн. складає заборгованість по пільгам і субсидіям по місту Чернігову

31.01.2018   10:41

На нараді в Чернігівській міський раді гостре питання заборгованості виплат по субсидіям підняв начальник управління житлово-комунального господарства міськради Ярослав Куц.

Через зміну порядку відшкодування пільг та субсидій казначейство не може проводити перерахування компенсацій за 2017 рік на рахунки підприємствам-надавачам послуг. Через недоотримання коштів підприємства не можуть виконувати зобов'язання вже за своїми господарськими договорами, в свою чергу, це призводить до того, що організації несуть збитки через застосування до них штрафних санкцій.

Загальна заборгованість по пільгам і субсидіям по місту Чернігову на 1 січня 2018 року складає 269 млн. грн. Про це повідомила начальник фінансового управління Чернігівської міської ради Олена Лисенко.

Начальник Управління Державної казначейської служби України у місті Чернігові Чернігівської області Віктор Пустовіт пояснив, що виплати заборгованої компенсації по субсидіям, утвореної до 1 січня, заблоковані наказом Міністерства фінансів від 4 січня поточного року № 1 і можуть бути поновлені тільки після відповідного рішення Мінфіну. Виплати по субсидіям, що нараховані після 1 січня поточного року, проводяться.

Міський голова Владислав Атрошенко дав розпорядження про підготовку звернення Чернігівської міської ради до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо проблемних питань фінансування пільг та житлових субсидій населенню.


За інформацією управління житлово-комунального господарства міської ради

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини