Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 04:14:50

Чернігівська область співпрацює із партнерами з 94 країн світу

21.06.2012   10:59

У січні–квітні 2012р. обсяг експорту товарів становив 155,6 млн.дол.США, що на 25,6% більше ніж рік тому, імпорт – 157,6 млн.дол.США (на 3,2% менше). Про це "Чернігівському монітору" повідомили у Головному управлінні статистики області.

Зовнішньоторговельні операції область здійснювала з партнерами 94 країн світу (з них 26 країн ЄС).

Дві третини товарів експортовано до Російської Федерації, Білорусі, Польщі, Грузії, Іспанії, Японії, Туреччини, Єгипту, Німеччини та Румунії.

У структурі експорту переважали зернові культури, вироби з паперу та картону, готові харчові продукти, деревина й вироби з неї, машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання, текстильні матеріали та текстильні вироби, молоко та молочні продукти, взуття. Їх частка в загальній кількості товарів складає 88%.

Три чверті імпортних поставок здійснювалися з Російської Федерації, Білорусі, Німеччини, Бразілії, Італії, Індії, Бельґії, США та Великої Британії.

В імпорті 86% припадали на готові харчові продукти, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, папір та картон, засоби наземного транспорту, крім залізничного, продукція хімічної та пов’язаних із нею галузей промисловості, текстильні матеріали та текстильні вироби, котли, машини.

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.