Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 жовтня, 15:04:53

Запровадження на Чернігівщині нових сервісів сприяє зростанню податкових надходжень

20.06.2012   07:24Агенцiя

“Податкова служба Чернігівщини орієнтована на сервісне обслуговування платників, яке спрямоване на добровільну сплату податків та зниження податкового тиску. Це – впровадження електронної податкової звітності, автоматичне відшкодування ПДВ, загальне зменшення кількості податкових перевірок, мораторій на проведення перевірок малого та середнього бізнесу тощо.

З метою підвищення якості обслуговування, створення комфортних умов для платників податків в області вже відкрито дев’ять Центрів обслуговування платників податків і до кінця червня планується відкрити ще три таких Центри. Все це робиться з метою перетворення податкової із фіскального органу на сервісну службу”, – зазначив головний податківець області Валентин Осипенко під час розширеного засідання колегії ДПС у області.

Саме завдяки платникам податків області забезпечено позитивну динаміку збору належних платежів до бюджетів усіх рівнів. За 5 місяців 2012 року до загального фонду Держбюджету мобілізовано 2,3 млрд. грн., що на 5,6% більше, ніж за відповідний період минулого року, або на 123,5 мільйона гривень.

Зросли надходження акцизного податку з вітчизняних товарів – на 173,5 млн. грн., збору податку на додану вартість – на 102,4 млн. грн., податку на прибуток – на 43,2 млн.грн.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшили сплату податків до Державного бюджету 3,7 тис. платників. Суттєвий приріст забезпечили ПРАТ ТК “В.А.Т.- Прилуки”, ПАТ “Чернігівгаз”, СП “Каштан Петролеум ЛТД”.


Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби 15:04

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком військовозобов’язаних українців.

Чернігівщина серед лідерів по запуску централізованого опалення

Чернігівщина серед лідерів по запуску централізованого опалення 14:57

Це відзначив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов сьогодні на черговому засіданні Міжвідомчої робочої групи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6973 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6973 особи 14:48

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 21 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 394 079 людей.

Чернігівський рибоохоронний патруль викрив порушників Правил рибальства, які завдали збитків рибному господарству на понад 40 тис.грн 11:26

20 жовтня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Чернігівського району виявлено грубе порушення Правил рибальства.