Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 червня, 18:30:16

Запровадження на Чернігівщині нових сервісів сприяє зростанню податкових надходжень

20.06.2012   07:24Агенцiя

“Податкова служба Чернігівщини орієнтована на сервісне обслуговування платників, яке спрямоване на добровільну сплату податків та зниження податкового тиску. Це – впровадження електронної податкової звітності, автоматичне відшкодування ПДВ, загальне зменшення кількості податкових перевірок, мораторій на проведення перевірок малого та середнього бізнесу тощо.

З метою підвищення якості обслуговування, створення комфортних умов для платників податків в області вже відкрито дев’ять Центрів обслуговування платників податків і до кінця червня планується відкрити ще три таких Центри. Все це робиться з метою перетворення податкової із фіскального органу на сервісну службу”, – зазначив головний податківець області Валентин Осипенко під час розширеного засідання колегії ДПС у області.

Саме завдяки платникам податків області забезпечено позитивну динаміку збору належних платежів до бюджетів усіх рівнів. За 5 місяців 2012 року до загального фонду Держбюджету мобілізовано 2,3 млрд. грн., що на 5,6% більше, ніж за відповідний період минулого року, або на 123,5 мільйона гривень.

Зросли надходження акцизного податку з вітчизняних товарів – на 173,5 млн. грн., збору податку на додану вартість – на 102,4 млн. грн., податку на прибуток – на 43,2 млн.грн.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшили сплату податків до Державного бюджету 3,7 тис. платників. Суттєвий приріст забезпечили ПРАТ ТК “В.А.Т.- Прилуки”, ПАТ “Чернігівгаз”, СП “Каштан Петролеум ЛТД”.


Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА 14:02

У січні–квітні 2020 р. обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами області склав 500 млн.грн.

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна 13:41

5 червня Віталій Загайний, перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, представив активу Ніжинського району Григорія Ковтуна, новопризначеного голову Ніжинської РДА.

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію 13:31

Захворіли по одному жителю Ніжинського та Козелецького районів, а також двоє жителів Чернігівського – усі вони лікуються вдома. П’ятого хворого – жителя Чернігова, госпіталізували.

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів 13:28

В області налічується 674 об’єкти природо-заповідного фонду, загальною площею майже 263 тисячі гектарів.

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 164 сім’ї з немовлятами

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 164 сім’ї з немовлятами 13:08

У Чернігові кожна родина при народженні малюка отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.

АНОНСИ ПОДІЙ