Близько 8 млрд.грн. надійшло у 2017 р. від платників Чернігівщини до бюджетів усіх рівнів
Протягом 2017 року органами ДФС у Чернігівській області забезпечено до бюджетів усіх рівнів більше 7,7 млрд.грн., що більш як на 1,8 млрд.грн., або на 31 відс. більше, ніж за січень - грудень 2016 року. Про це повідомила начальник управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Чернігівській області Олена Пустовойт.
Так, до загального фонду Державного бюджету у 2017 році мобілізовано 3,6 млрд.грн., що на 839,1 млн.грн. або на 30 відс. більше, ніж у минулому році. Зростання надходжень відбулось практично по всіх податках, найбільше – за рахунок податку на додану вартість (+402 млн.грн.), податку на доходи фізичних осіб та військового збору (+304 млн.грн.), плати за користування надрами (+110,4 млн.грн.) та податку на прибуток підприємств (+27,2 млн.грн.).
Місцеві бюджети Чернігівщини протягом 2017 року отримали понад 4 млрд.гривень. Це більш як на 955 млн.грн., або на 31 відс. більше фактичних надходжень 2016 року. Найбільше до бюджетів територіальних громад у минулому році було сплачено податку на доходи фізичних осіб (2,5 млрд.грн. або 62,5 відс. загальної суми), також значний вплив на наповнення бюджетів спостерігається від сплати земельного податку (637,1 млн.грн. або 15,7 відс.), єдиного податку (526,7 млн.грн. або 13 відс.).
Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за підсумками 2017 року зібрано 3,3 млрд.грн. Порівняно з 2016 роком надходження зросли на 39 відс. або 924 млн.гривень.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.