Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 січня, 01:21:34

Нарада з питань безпечного функціонування автодороги "Київ-Суми-Юнаківка"

23.12.2017   12:46

21 грудня в будівлі Срібнянської районної державної адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Ніни Бондаренко відбулась нарада щодо стану автодороги державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка.

У нараді взяли участь начальник управління організації цивільного захисту, інформації та зв’язку Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації Володимир Селюченко, заступник начальника Деснянського басейного управління водних ресурсів Вадим Потапенко, начальник Ніжинського управління водного господарства Володимир Тарасенко, головний інженер Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Ігор Соляник, провідний інженер ВЯТКНТ Служби автомобільних доріг у Чернігівській області Руслана Шепель, перший заступник голови Срібнянської селищної ради Віталій Желіба та керівник апарату районної державної адміністрації Костянтин Чаленко.

Учасники наради оглянули гідроспоруди поблизу водосховища «Тростянецька балка» для вирішення єдиного підходу до даного питання.

На 180 км+710 вищезазначеної автодороги при перетині Тростянецької балки для перетоку води з водосховища «Тростянецька балка» в ставок влаштовано двовічкову трубу отвором 2х1,5 м на збірних фундаментах.

На даний час занепокоєння фахівців викликає саме стан водоперепускної труби, оскільки є ймовірність її руйнування всередині тіла автодороги.

Проблемним питанням було і залишається те, що водоперепускну трубу неможливо обстежити, оскільки рівень води в ставку, розташованому в нижньому б’єфі труби, є достатньо високим. За підсумками наради було напрацьовано ряд рішень, зокрема, щодо вжиття заходів по передачі безгосподарських гідротехнічних споруд у комунальну власність місцевої ОТГ, а для пониження рівня води у нижньому ставку вказано на необхідність проведення топогеодезичних вишукувань з метою встановлення відміток, на які необхідно знизити рівень води для обстеження стану водоперепускної труби.

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини