Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 14:47:11

З 30 жовтня перестане курсувати поїзд № 147/148 Сімферополь – Чернігів

29.10.2011   11:44Агенцiя

Придніпровська залізниця вирішила знизити збитковість пасажирських перевезень за допомогою зменшення експлуатаційних витрат. Про це повідомляє прес-служба Придніпровської залізниці. Проаналізувавши ситуацію, залізничники дійшли висновку, що збиткові поїзди в дальньому та приміському напрямку потрібно скасовувати.

“Вже з 30 жовтня перестане курсувати поїзд № 147/148 Сімферополь – Чернігів, збитки від якого з червня по жовтень поточного року склали більше 7,3 млн гривень, а середня заповнюваність не перевищувала 63%”, – повідомили нам у прес -службі Придніпровської залізниці.

Також скасують і причіпні вагони Дніпропетровськ – Варшава, Берлін, Владивосток, Астана, Уфа, Кривий Ріг – Феодосія, Одеса, Санкт-Петербург, Сімферополь – Калінінград, Камиш Заря.

Зміни в графіку руху торкнулися і поїздів приміського напряму. Через низький пасажиропотік ще з 1 жовтня скасували приміський поїзд № 6558 сполученням Запоріжжя-2 – Кирпотіна, а з 15 жовтня приміські поїзди сполученням Дніпропетровськ – Лозова не зупиняються на платформах Пост № 1, 1025 км, 1021 км, 1012 км, Домаха, 997 км, 958 км.

А з листопада залізничники запланували відмінити зупинки поїзда підвищеного комфорту № 803/804 Дніпропетровськ – Харків на станціях Варварівка, Самійлівка, Мерефа, Краснопавлівка та Лихачове.

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.