Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 23:55:21

З 30 жовтня перестане курсувати поїзд № 147/148 Сімферополь – Чернігів

29.10.2011   11:44Агенцiя

Придніпровська залізниця вирішила знизити збитковість пасажирських перевезень за допомогою зменшення експлуатаційних витрат. Про це повідомляє прес-служба Придніпровської залізниці. Проаналізувавши ситуацію, залізничники дійшли висновку, що збиткові поїзди в дальньому та приміському напрямку потрібно скасовувати.

“Вже з 30 жовтня перестане курсувати поїзд № 147/148 Сімферополь – Чернігів, збитки від якого з червня по жовтень поточного року склали більше 7,3 млн гривень, а середня заповнюваність не перевищувала 63%”, – повідомили нам у прес -службі Придніпровської залізниці.

Також скасують і причіпні вагони Дніпропетровськ – Варшава, Берлін, Владивосток, Астана, Уфа, Кривий Ріг – Феодосія, Одеса, Санкт-Петербург, Сімферополь – Калінінград, Камиш Заря.

Зміни в графіку руху торкнулися і поїздів приміського напряму. Через низький пасажиропотік ще з 1 жовтня скасували приміський поїзд № 6558 сполученням Запоріжжя-2 – Кирпотіна, а з 15 жовтня приміські поїзди сполученням Дніпропетровськ – Лозова не зупиняються на платформах Пост № 1, 1025 км, 1021 км, 1012 км, Домаха, 997 км, 958 км.

А з листопада залізничники запланували відмінити зупинки поїзда підвищеного комфорту № 803/804 Дніпропетровськ – Харків на станціях Варварівка, Самійлівка, Мерефа, Краснопавлівка та Лихачове.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини