Про деякі зміни на автобусних маршрутах області - на Координаційній раді ОДА
Чи відновлять усі рейси маршруту Чернігів – Гусавка, аби забезпечити сполучення сіл Локнисте, Гусавка, Гориця з обласним та районним центрами, — вирішуватимуть на наступному засіданні профільної Координаційної ради ОДА за участі представників Менського району. Наразі має працювати вісім рейсів.
Чотири з них, за словами перевізника, нерентабельні у зимовий період. Тож їх до весни логічно призупинити. Проте з цим має погодитися громада.
Також перенесли розгляд звернень ПрАТ «Козелецьке АТП 17440» щодо організації перевезень пасажирів на маршрутах загального користування Козелець – Тужар, Козелець – Гальчин та Козелець – Лебедівка.
15 грудня, члени Координаційної ради рекомендували ПАТ «Чернігівське ОПАС 17499» забезпечити курсування транспортних засобів у святкові дні по 12 маршрутам області, які раніше обслуговувало ПП «Комфортавтотранс». Даний перевізник не може виконувати свої функції через відсутність ліцензії. Мова йде про маршрути Чернігів – Козилівка, Чернігів – Володимирівка ч/з Городню, Семенівка – Чернігів ч/з Перелюб, Макіївка – Чернігів, Чернігів – Лемешівка, Чернігів – Олександрівка ч/з Олешню, Чернігів – Ведильці, Чернігів – Остер, Чернігів – Ільмівка, Чернігів – Красне, Чернігів – Ладинка, Чернігів – Пустинки.
Відмовили у внесенні змін до розкладу руху на маршруті Чернігів – Ічня ч/з Андріївку (рейс 3183к). Як зазначили учасники засідання, зміни можливі, проте їх варто узгодити з перевізником Ніжинського району, який обслуговує маршрути у цьому напрямку.
А от користувачі рейсу 4121 на маршруті Чернігів – Унучки протягом року по 3,5,7 днях тижня будуть виїжджати з Чернігова на 20 хвилин пізніше — не о 12:10, а 12:30.
Серед погоджених рішень — оголошення конкурсу на внутрішньообласний маршрут Корюківка – Чернігів через Синявку.
Департамент інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.