Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 січня, 03:26:35

За два роки з обласного бюджету виділено понад мільйон гривень на відшкодування відсотків по "теплих" кредитах

13.12.2017   10:11Агенцiя

Підсумки виконання Програми стимулювання до запровадження енергоефективних заходів населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Чернігівської області на 2016-2017 роки обговорили в Департаменті ЖКГ та ПЕК облдержадміністрації минулого тижня.

Програма розроблена відповідно до завдань Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2020 роки, затвердженої постановою Уряду, або так званої програми «теплих» кредитів.

Зокрема, в рамках державної програми фізичним особам, ОСББ та ЖБК відшкодовується чистина суми кредиту на проведення енергозберігаючих заходів. Відповідно до обласної програми позичальникам компенсується 10 відсотків річних по ставці кредиту.

Як повідомив заступник директора Департаменту ЖКГ та ПЕК ОДА Андрій Ярош, за час реалізації державної програми упродовж 2014-2017 років на Чернігівщині отримали кредити понад 11 тисяч фізичних осіб, 12 ОСББ та ЖБК на загальну суму більше 163 мільйонів гривень, в тому числі цьогоріч – майже 4,7 тисяч фізичних осіб та 2 ОСББ на суму близько 72 мільйонів гривень.

Відшкодування частини відсоткової ставки в 2016-2017 роках отримали біля 2,5 тисяч заявників. На це з обласного бюджету виділено понад мільйон гривень.

– В області спостерігається чітка тенденція до збільшення кількості кредитів та їх вартості, що свідчить про підвищення рівня довіри людей до держави, а також зацікавленість населення в комплексному вирішенні проблем енергозбереження. Тому на останній сесії обласної ради прийнято чергову Програму на 2018-2020 роки, на виконання якої в обласному бюджеті передбачено 3 мільйони гривень, – повідомив Андрій Ярош.

Окрім фахівців Департаменту до обговорення долучились представники банківських установ – учасників реалізації програми кредитування, серед яких – АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк» та ПАТ КБ «Приватбанк».


За інформацією Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Стартує конкурс проектів

Стартує конкурс проектів "Креативне місто -2018" 17:16

Оголошується другий конкурс цікавих проектів «Креативне місто – 2018» для неурядових громадських організацій та незареєстрованих громадських ініціатив задля розвитку Чернігова.

Льодова арена на площі залишиться, але проїзд повз театр відкриють для автотранспорту

Льодова арена на площі залишиться, але проїзд повз театр відкриють для автотранспорту 16:50

Міська льодова арена на площі залишиться, але проїзд повз театр відкриють для автотранспорту. Про це сьогодні було сказано на розширеній нараді в Чернігівській міській раді. Чернігівський міський голова доручив прискорити ці роботи, відкривши проїзд вулицею між площею і обласним театром вже сьогодні-завтра.

Батуринська ОТГ сприятиме обізнаності молоді в історичних подіях періоду Гетьманства

Батуринська ОТГ сприятиме обізнаності молоді в історичних подіях періоду Гетьманства 16:47

Батуринська міська рада об’єднаної територіальної громади вийшла у фінал конкурсу проектів «Малі міста – великі враження» зі своїм проектом «Перший фестиваль Батурина «Шабля»».

Творення Української державності 1917-1921 років: історія боротьби

Творення Української державності 1917-1921 років: історія боротьби 12:10

Ще одна виставка до Дня Соборності України — «100 років боротьби. Українська революція 1917–1921» — експонується у Чернігові в Обласному молодіжному центрі. Всі охочі можуть її переглянути протягом місяця.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:03

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини