Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 липня, 01:50:16

За два роки з обласного бюджету виділено понад мільйон гривень на відшкодування відсотків по "теплих" кредитах

13.12.2017   10:11Агенцiя

Підсумки виконання Програми стимулювання до запровадження енергоефективних заходів населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Чернігівської області на 2016-2017 роки обговорили в Департаменті ЖКГ та ПЕК облдержадміністрації минулого тижня.

Програма розроблена відповідно до завдань Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2020 роки, затвердженої постановою Уряду, або так званої програми «теплих» кредитів.

Зокрема, в рамках державної програми фізичним особам, ОСББ та ЖБК відшкодовується чистина суми кредиту на проведення енергозберігаючих заходів. Відповідно до обласної програми позичальникам компенсується 10 відсотків річних по ставці кредиту.

Як повідомив заступник директора Департаменту ЖКГ та ПЕК ОДА Андрій Ярош, за час реалізації державної програми упродовж 2014-2017 років на Чернігівщині отримали кредити понад 11 тисяч фізичних осіб, 12 ОСББ та ЖБК на загальну суму більше 163 мільйонів гривень, в тому числі цьогоріч – майже 4,7 тисяч фізичних осіб та 2 ОСББ на суму близько 72 мільйонів гривень.

Відшкодування частини відсоткової ставки в 2016-2017 роках отримали біля 2,5 тисяч заявників. На це з обласного бюджету виділено понад мільйон гривень.

– В області спостерігається чітка тенденція до збільшення кількості кредитів та їх вартості, що свідчить про підвищення рівня довіри людей до держави, а також зацікавленість населення в комплексному вирішенні проблем енергозбереження. Тому на останній сесії обласної ради прийнято чергову Програму на 2018-2020 роки, на виконання якої в обласному бюджеті передбачено 3 мільйони гривень, – повідомив Андрій Ярош.

Окрім фахівців Департаменту до обговорення долучились представники банківських установ – учасників реалізації програми кредитування, серед яких – АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк» та ПАТ КБ «Приватбанк».


За інформацією Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Зареєстрований ринок праці Чернігівської області в червні 2018 року. ДОВІДКА

Зареєстрований ринок праці Чернігівської області в червні 2018 року. ДОВІДКА 12:57

За даними державної служби зайнятості кількість зареєстрованих безробітних в області на кінець червня 2018 року становила 11,4 тис. осіб (на 6% менше, ніж рік тому). З них майже 80% отримували допомогу з безробіття.

Уряд підтримує розвиток Чернігівщини 12:55

Цього року Уряд виділив понад 6 мільярдів гривень на реалізацію в регіонах соціально-економічних проектів та інвестиційних програм, що сприятимуть розвитку територій. Зокрема, 4,05 мільярда гривень виділені з ДФРР, ще 2,11 мільярда регіони отримають через субвенцію з бюджету.

У Чернігові активно ремонтують дороги

У Чернігові активно ремонтують дороги 12:52

У 2018 році продовжуються масштабні роботи з ремонту доріг Чернігова. Ремонти дорожнього покриття відбуваються поступово в усіх районах міста.

Перший заступник голови обласної ради відвідав Чернігівське учбово-виробниче підприємство УТОС

Перший заступник голови обласної ради відвідав Чернігівське учбово-виробниче підприємство УТОС 12:50

17 липня перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук зустрівся з керівником Чернігівського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих Олексієм Комовим.

"Духовні джерела – запорука міцності держави": відтепер у бібліотеці В.Г. Короленка є куточок духовної літератури 09:42

У читальній залі обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка розміщені шість стендів духовної літератури, об’єднані символічною і промовистою назвою «Духовні джерела – запорука міцності держави».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини

Ляля Нетреба вважає ...

що діти стали заручниками політичних інтриг що діти стали заручниками політичних інтриг У Борзні працівники дошкільних навчальних закладів, діти та їхні батьки опинилися в заручниках місцевих політичних гравців. Все – через майбутні вибори в Борзнянську ОТГ, що наближаються.

Всі публікаціі