Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 06:48:52

За два роки з обласного бюджету виділено понад мільйон гривень на відшкодування відсотків по "теплих" кредитах

13.12.2017   10:11Агенцiя

Підсумки виконання Програми стимулювання до запровадження енергоефективних заходів населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Чернігівської області на 2016-2017 роки обговорили в Департаменті ЖКГ та ПЕК облдержадміністрації минулого тижня.

Програма розроблена відповідно до завдань Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2020 роки, затвердженої постановою Уряду, або так званої програми «теплих» кредитів.

Зокрема, в рамках державної програми фізичним особам, ОСББ та ЖБК відшкодовується чистина суми кредиту на проведення енергозберігаючих заходів. Відповідно до обласної програми позичальникам компенсується 10 відсотків річних по ставці кредиту.

Як повідомив заступник директора Департаменту ЖКГ та ПЕК ОДА Андрій Ярош, за час реалізації державної програми упродовж 2014-2017 років на Чернігівщині отримали кредити понад 11 тисяч фізичних осіб, 12 ОСББ та ЖБК на загальну суму більше 163 мільйонів гривень, в тому числі цьогоріч – майже 4,7 тисяч фізичних осіб та 2 ОСББ на суму близько 72 мільйонів гривень.

Відшкодування частини відсоткової ставки в 2016-2017 роках отримали біля 2,5 тисяч заявників. На це з обласного бюджету виділено понад мільйон гривень.

– В області спостерігається чітка тенденція до збільшення кількості кредитів та їх вартості, що свідчить про підвищення рівня довіри людей до держави, а також зацікавленість населення в комплексному вирішенні проблем енергозбереження. Тому на останній сесії обласної ради прийнято чергову Програму на 2018-2020 роки, на виконання якої в обласному бюджеті передбачено 3 мільйони гривень, – повідомив Андрій Ярош.

Окрім фахівців Департаменту до обговорення долучились представники банківських установ – учасників реалізації програми кредитування, серед яких – АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк» та ПАТ КБ «Приватбанк».


За інформацією Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.