Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 жовтня, 14:38:24

Підприємці Чернігова отримали податковий сервіс європейського рівня

15.06.2012   07:40Агенцiя

Урочисте відкриття центру з обслуговування платників податків відбулося у Державній податковій інспекції м. Чернігова Державної податкової служби за участю міського голови Олександра Соколова, голови ДПС у Чернігівській області Валентина Осипенко, першого заступника голови - начальника УПМ ДПС у Чернігівській області Ігоря Скорікова

"Центр обслуговування платників податків створюється з метою забезпечення виконання органами державної податкової служби основних стратегічних цілей та організації надання послуг відповідно до світових стандартів якості обслуговування платників податків" - наголосив Валентин Осипенко.

До сьогодні різні підрозділи податкової інспекції надавали послуги платникам податків. Відповідно їм доводилося контактувати з великою кількістю співробітників, ходити по кабінетах, вистоювати у чергах.
 Відкриття цього центру стане кроком до нового рівня взаємовідносин податкової служби з платниками. Вперше підприємці зможуть отримувати консультації фахівців податкової на робочому місці -  оперативно, швидко, без зайвої метушні та бюрократії.

"У центрі все сплановано для зручності платника - роз'яснення податківців, швидке обслуговування, кваліфікована допомога. Однак головним є те, що перелік цих послуг постійно розширюватиметься у залежності від потреб та побажань наших клієнтів-платників", - зазначив начальник ДПІ у м. Чернігові ДПС Федір Уляненко під час відкриття Центру.

Як і інші сервісні центри, ЦОПП надаватиме повний комплекс послуг  з отримання довідок, взяття на облік, надання безкоштовного програмного забезпечення  для подання  звітності в електронному вигляді тощо.
"Ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Податкова служба повністю орієнтована на потреби платників. Це успішний тренд, практика багатьох розвинених країн світу. Впевнений, що наші зусилля також приведуть до підвищення престижу податкової служби та стрімкого зростання податкової культури у суспільстві", - підкреслив Федір Уляненко. 
Позитивно оцінили зусилля колективу ДПІ щодо створення якісно нових умов для платників та працівників податкової служби також міський голова Олександр Соколов.

Основні завдання, які буде виконувати центр - створення комфортних умов для платників податків з метою забезпечення ними повної і своєчасної сплати до бюджету податків і зборів, надання їм комплексу послуг з отримання дозвільних документів, удосконалення процесу приймання податкової звітності від суб'єктів господарювання, забезпечення швидкого доступу платника до інформації.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський рибоохоронний патруль викрив порушників Правил рибальства, які завдали збитків рибному господарству на понад 40 тис.грн 11:26

20 жовтня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Чернігівського району виявлено грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:20

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

По Киїнці завершується влаштування верхнього шару нового асфальтобетонного покриття

По Киїнці завершується влаштування верхнього шару нового асфальтобетонного покриття 11:09

У процесі оновлення ділянка траси Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів по селу Киїнка, що на виїзді з обласного центру. Ремонтується відрізок від Чернігова до перехрестя з дорогою М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі. Протяжність ремонту - 3,7 км.

«Готель «Слов’янський» знову виставлено на приватизаційний онлайн-аукціон

«Готель «Слов’янський» знову виставлено на приватизаційний онлайн-аукціон 09:01

5 листопада відбудеться онлайн-аукціон з приватизації майнового комплексу Державного комерційного підприємства «Готель «Слов’янський». Об’єкт розташований за адресою: Чернігівська обл., м. Новгород-Сіверський, вул. Монастирська, 2а.

Кабмін погодив призначення Назіма головою Прилуцької РДА

Кабмін погодив призначення Назіма головою Прилуцької РДА 08:58

Кабінет Міністрів на засіданні 20 жовтня погодив призначення Володимира Назіма на посаду голови Прилуцької районної державної адміністрації Чернігівської області.