Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 11:49:14

Про надання субсидій населенню м. Чернігова. ДОВІДКА

29.10.2011   10:17

Упродовж cічня-вересня 2011 р. за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії звернулися 16,5 тис. сімей м.Чернігова. Допомогу призначено 15,9 тис. сімей.

субсидії

субсидії

У вересні субсидії призначено 1,8 тис. сімей (97%).

Середній розмір допомоги, призначеної одній сім’ї, становив 125 грн., її отримувачами були 7,6 тис. сімей.

За cічень-вересень організаціям, що надають житлово-комунальні послуги населенню, за програмою житлових субсидій було нараховано з місцевих бюджетів 12,6 млн.грн.

Крім того, у cічні-вересні 2011 р. 6 сімей отримали допомогу на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою в сумі 3,9 тис.грн. Середній розмір її склав 657 грн.

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.