Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 11:30:28

“Золотий берег” підготували за 100 тисяч до купального сезону

13.06.2012   08:13Агенцiя

Міський пляж “Золотий берег”, де влітку відпочивають чернігівці, до купального сезону готовий.

Пляж

Пляж "Золотий берег"

За словами начальника управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Володимира Кривенка, на сьогодні комунальними службами повністю проведено комплекс робіт щодо приведення берегової зони річки Десна в районі пляжу “Золотий берег” та прилеглої території до належного санітарного стану. Цього року із міського бюджету на проведення цих робіт виділено 99 тис. грн.

Комунальники розчистили дерева від сухого гілля, очистили берег у районі купальної зони від кущів та парослі, здійснили ремонт та встановлення необхідного пляжного та санітарно-технічного обладнання (питних фонтанчиків, кабін для переодягання, туалетів, сміттєзбірників), пофарбували дитяче ігрове обладнання.

Також проведено грейдерні роботи з вирівнювання берегової зони та завезено 130 тонн піску для впорядкування берегу та для улаштування волейбольної площадки.

5 червня розпочато обстеження та очищення від сторонніх предметів дна пляжу, огородження акваторії пляжу буйками. На проведення цього комплексу робіт із міського бюджету виділено 35 тисяч гривень.

“Особлива увага приділяється питанням обладнання рятувального та медичного постів на пляжі”, – зазначив В. Кривенко.

Щодо інших популярних місць відпочинку біля води, які мають статус “зон відпочинку” – в районі готелю “Брянськ”, човнової станції, за пішохідним мостом, в районі Лісковиці та Ялівщини, вони приведені у порядок комунальним підприємством “Зеленбуд”, а також за участі й допомоги підприємств, установ та громадськості міста.


За інформацією управління ЖКГ Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету 11:13

6 квітня у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання 11:08

6 квітня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось засідання штабу з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів 10:45

Асоціація Українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів у співпраці з БО “Галицька громада” починає нову моніторингову кампанію щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів.

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині 10:35

Карантинні заходи, самоізоляція, обмеження пересування, епідемія, масковий режим та апарати ШВЛ стрімко увійшли до життя кожного з нас разом із таким поняттям як «коронавірус».

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині 10:16

Як діяти в умовах посилення карантинних заходів та убезпечити жителів області, де вже зафіксовано перший летальний випадок через COVID-19, від наслідків зростання рівня захворюваності в Україні говорили під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.