Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 листопада, 15:52:31

Закордонні гості у “Дружбі-Новій”

12.06.2012   13:51Агенцiя

“Монсанто” – транснаціональна багатогалузева компанія, основним напрямком діяльності якої є виробництво і продаж засобів захисту рослин та високоякісних сортів насіння. “Монсанто” має клієнтів в усьому світі, зокрема співпрацює з одним з найбільших сільськогосподарських підприємств країни – компанією “Дружба-Нова”.

Нещодавно делегація у складі високопоставлених представників фірми відвідала господарство.Метою приїзду було ознайомлення з виробничою діяльністю та поспілкуватися з партнерами по бізнесу. Діалог відбувся зацікавлений, оскільки “Монсанто” є лідером біотехнологій, а “Дружба-Нова” – лідер з впровадження новітніх технологій.

Гостей зустріли та ознайомили з роботою компанії генеральний директор Сергій Гайдай та провідні спеціалісти. Вони презентували гостям інформаційні матеріали, ознайомили з інноваційними рішеннями, що впровадженні та поспілкувалися щодо розширення подальшої співпраці.

Зарубіжним гостям на виробничому модулі продемонстрували потужну сільськогосподарську техніку, а в управлінні з питань науково-технологічного забезпечення та контролю в галузі рослинництва – сектор підготовки та зберігання ґрунтових зразків, вимірювальну агрохімічну лабораторію, яка використовує у своїй роботі метод високоточної атомно-абсорбційної спектрометрії, та вегетаційну кімнату, де тестуються всі препарати, що застосовуються у рослинництві. Про призначення усього цього розповів начальник управління Ярослав Бойко.

Компанія широко використовує систему GPS-моніторингу транспортних засобів, в якій експлуатується понад 400 GPS-навігаторів. З роботою диспетчерського модуля ознайомив присутніх начальник управління інформаційних технологій Олег Москаленко, а також розповів про ще одну новинку, зовсім недавно впроваджену в компанії. Суть її така: на кожному тракторі, який працює в полі, стоїть зчитувач RS-карток, на початку зміни тракторист вставляє пластикову картку і система ідентифікує його.
Перед початком виконання робіт, за допомогою мобільного зв’язку, агрономи передають код виду робіт на сервер. Диспетчерська служба зчитує його та розшифровує за класифікатором кодів, до речі, їх у господарстві понад вісімсот. Все це дозволяє точно визначити хто на даний момент працює на певній одиниці техніки та яку роботу виконує, контролювати початок і кінець роботи та її якість.

Начальник управління впровадження новітніх технологій та ремонту складної техніки Олександр Карась продемонстрував агрегат, призначений для технології Strip-till. Цей комплекс дозволяє поєднувати внесення рідких та сипучих добрив на дві різні глибини та одночасно здійснювати посів. Його спеціально модернізували у господарстві на базі культиватора “Ортман” відповідно до своїх потреб. Це зроблено вперше в Україні.
Гості з “Монсанто” були приємно вражені технічним оснащенням товариства, схвалювали впровадження новітніх технологій, а окремі моменти господарювання взагалі здалися їм унікальними.

Пітер Шенгоді, керівник відділу розвитку технологій в Східній Європі.
“Побачене тут мене надзвичайно здивувало.Найбільше мене вразив високий рівень інтегрованих систем землеробства. Дуже цікавими для мене виявилися технології, які компанія “Дружба-Нова” адаптувала для своїх потреб самостійно. Тобто, це не те, щобудь-яка компанія може купити і запровадити у себе у виробництво, а те, що самостійно, еволюційним шляхом винайшли, впровадили і отримують реальні результати”.

Шеррі Браун, керівник відділу розвитку технологій в усьому світі
“Для мене це був надзвичайно цікавий візит.Те, що декларує ваша компанія і те, чого досягла показує дуже високий рівень запровадження інноваційних технологій. І це якраз те, що об’єднує“Дружбу-Нову” і “Монсанто”. Ми теж інноваційна компанія і нам надзвичайно цікаво працювати із глибоко-науковими підприємствами. Я вважаю, що ми можемо плідно співпрацювати і ця співпраця буде корисна для обох сторін”.

Джастін Вольф, керівник відділу маркетингу та продакт-менеджменту в Східній Європі
“Серед компаній які займаються саме виробництвом я ніколи не бачив подібного технологічного рівня. Ніде немає впровадження технологій інтегрованого землеробства і високоточного землеробствав таких масштабах. І з абсолютною впевненістю можна сказати що в США усі фермери, які використовують точне землеробство, будуть вражені рівнем деталізації картографії полів, урожайності і використання результатів аналізу даних, які можна побачити тут.
Компанія на всі питання знаходить відповідь. А якщо не можна вирішити якісь проблеми чи завдання в Україні, то шукає рішення десь за кордоном і абсолютно самостійно його запроваджує у власних умовах. Це теж надзвичайно вражаюче” .

Олексій Стеценко, керівник відділу продажу в північно-західному регіоні України
“Основною метою візиту в “Дружбу-Нову” було ознайомлення з результатами інновацій, які впроваджені у виробництві, які дійсно працюють, а не просто існують десь на папері. Я кілька разів уже бував тут, але кожного разу відкриваю для себе щось нове, що дивує мене і чому я можу повчитися і потім розповісти своїм колегам. Я впевнений що абсолютно всі хто тут присутній сьогодні теж отримали задоволення від візиту. Вони будуть розповідати про те, що в Україні є абсолютно інноваційне господарство, яке на величезній площі запроваджує технології точного землеробства і робить це досвідченіше і з кращими результатами ніж господарства Америки і Європи”.

Те, що компанія “Дружба-Нова” постійно розвивається і вдосконалюється – очевидно. У подальшому компанії продовжать взаємовигідну співпрацю, адже ще є чому повчитися одна у одної.   PR

 Левченко Людмила

Останні новини Чернігівщини

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством 15:19

Щороку 25 листопада у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства стартує інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

Виявлено 527 нових випадків COVID-19

Виявлено 527 нових випадків COVID-19 15:12

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 листопада в області зафіксовано 527 нових випадків COVID-19.

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі 11:43

Цієї ночі під час патрулювання біля залізничного вокзалу поліцейські помітили підозрілого громадянина, який пришвидшив рух при появі службового автомобіля.

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання 11:27

У такому ж режимі як у школах Чернігова (тобто дистанційно з 5 по 11 класи) діти навчаються зараз у таких українських обласних центрах, як Полтава, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Чернівці, Вінниця. Про це на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Ситуація у Прилуцькій лікарні контрольована

Ситуація у Прилуцькій лікарні контрольована 11:10

Вночі, 25 листопада, у Прилуцькій центральній міській лікарні сталося коротке замикання електромереж із задимленням без подальшого горіння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини