Про роботу промисловості м.Чернігова в січні–вересні 2017 року. ДОВІДКА
У січні–вересні 2017 р. підприємства обласного центру реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 8040 млн.грн, що складає 41% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області.
Підприємствами переробної промисловості було реалізовано 57% всієї продукції, зокрема 28% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 11% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання), 6% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, 5% – виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції.
Частка підприємств із постачання електроенергії, газу та пари становила 41%.
Обсяг реалізації в розрахунку на 1 особу населення склав 27454 грн (по області – 18806 грн).
За межі України реалізовано продукції на 901 млн.грн. Найбільша частка в експорті продукції підприємств машинобудування (31%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та виробів зі шкіри (29%) та з виробництва харчових продуктів та напоїв (23%).
Порівняно із січнем–вереснем 2016 р. підприємства м.Чернігова збільшили виробництво вовняних тканин, окремих видів швейних виробів, паперу та картону, ручних інструментів, світлофорів, окремих видів меблів; зменшили – постільної білизни, взуття, ящикових піддонів, засобів мийних та для чищення, шампунів, фільтрувальних або очищувальних машин і апаратів для рідин, вогнегасників.
Серед харчових продуктів більше, ніж у минулому році, вироблено свіжого чи охолодженого м'яса великої рогатої худоби, оселедців солоних, нерафінованої олії, безалкогольних напоїв; менше – свіжого чи охолодженого м’яса свиней, замороженого м’яса великої рогатої худоби, ковбасних виробів, рідкого обробленого молока, кисломолочних продуктів, борошна, круп, хліба та хлібобулочних виробів нетривалого зберігання, пряників та виробів подібних, макаронних виробів, шоколаду та продуктів, що містять какао, мінеральних газованих вод.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57
Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47
День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.