Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 11:25:27

За фактом незаконного переміщення через кордон майже 7 тонн медпрепаратів на суму 4,6 мільйони гривень порушено кримінальну справу

28.10.2011   13:46

Кримінальну справу за фактом переміщення через кордон партії лікарських засобів виробництва Республіки Білорусь з приховуванням від митного контролю порушили у Чернігівській митниці. Співробітники митниці встановили факт штучного завищення вартості медичних препаратів, що ввозились в Україну під виглядом здійснення законної зовнішньоекономічної поставки.

Як повідомлялось раніше, факт порушення законодавства виявили співробітники митниці у пункті пропуску “Нові Яриловичі” під час здійснення митного контролю вантажу. Згідно товаросупровідних документів, що були надані для митного контролю, з території Литви до України ввозились 6 974 кг лікарських засобів загальною вартістю 1 576 896 доларів США. Співробітники митниці звернули увагу на нелогічний маршрут вантажу та високу вартість препаратів. Подальша перевірка проводилась у Чернігові спільно зі співробітниками податкової міліції Державної податкової служби України у Чернігівській області.

На підставі інформації, що надійшла від митних органів Республіки Білорусь у відповідь на запит Чернігівської митниці, був встановлений факт завищення вартості препаратів у 3 рази: з 582 тисяч доларів США до 1,5 мільйонів доларів США. Таким чином, до українських споживачів могли б надійти ліки, вартість яких перевищувала б реальну у кілька разів.

Кримінальну справу порушено за ст. 201 ч. 1 Кримінального кодексу України.

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.