Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 20:25:00

Відключення "КСК "Чексіл" від електропостачання відтермінували

02.11.2017   09:51Агенцiя

Проблемну ситуацію, що склалася у зв’язку із заборгованістю за спожиті енергоносії ПрАТ «Камвольно-суконна компанія «Чексіл», обговорили на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко 31 жовтня.

На сьогодні підприємство заборгувало постачальникам енергопослуг понад 7,6 мільйона гривень. Так, борг перед КЕП «Чернігівська ТЕЦ» становить 1,3 мільйона гривень, перед ПАТ «Чернігівобленерго» – більше 6,3 мільйона гривень. Останні через значну заборгованість вимушені відключити камвольно-суконну компанію від електропостачання.

В обговоренні шляхів виходу з боргової ситуації взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, підприємств-постачальників енергоносіїв та ПрАТ «КСК «Чексіл».

– Для економіки Чернігівщини важливо, аби всі підприємства регіону працювали і нарощували свої потужності. Але при цьому їхні керівники мають забезпечувати своєчасну виплату зарплат та виконання фінансових зобов’язань перед постачальниками послуг, зокрема здійснювати розрахунки за спожиті енергоносії, – наголосив Сергій Сергієнко.

Він доручив Департаменту економічного розвитку ОДА спільно з Департаментом ЖКГ та ПЕК ОДА терміново підготувати звіт про фінансово-економічну діяльність підприємства, аби з’ясувати можливі шляхи погашення наявної заборгованості.

Крім того, досягнута домовленість про відтермінування відключення ПрАТ «КСК «Чексіл» від електропостачання за умови поступового погашення боргу за надані послуги.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.