Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 21:06:21

Термін подачі проектів, що фінансуються з ДФРР, продовжено до 10 листопада

02.11.2017   09:34Агенцiя

Таке рішення прийнято сьогодні під час засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

За словами заступника голови комісії, начальника Управління капітального будівництва ОДА Богдана Нечепи прийом заявок для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР, продовжено через велику кількість звернень, оскільки не всі встигли в зазначені терміни подати свої пропозиції та заповнити картки, а деякими була допущена помилка при самостійній реєстрації.

Реєстрація проектів на 2018 рік на он-лайн платформі Мінрегіону здійснювалась до 22 вересня поточного року.

Відповідно до проекту Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік» ліміт для Чернігівської області складає 112,5 мільйонів гривень. Ліміти коштів на 2018 рік області ще не доведено, однак, рейтинговий список проектів вже треба направити до Мінрегіону. Чернігівщина нині має понад три сотні пропозицій.

10% від усього обсягу фінансування передбачається на об'єкти спортивної інфраструктури та впровадження методів енергозбереження у закладах освіти та охорони здоров'я.

Комісія особливу увагу звертатиме на інноваційність, комплексний підхід у реалізації проекту та дотримання Стратегії сталого розвитку області.

Голосування відбуватиметься в електронній формі. Зміни до остаточної оцінки внести неможливо.


Наталія Купрієнко

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 185 нових випадків COVID-19

Виявлено 185 нових випадків COVID-19 20:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 квітня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.