Cпробу незаконного витоку інформації упереджено
Співробітниками відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Чернігівській області ГУ ДФС у Чернігівській області упереджено спробу незаконного отримання інформації з обмеженим доступом з бази даних, що належить ДФС України.
Так, до співробітника ГУ ДФС у Чернігівській області звернулась приватна особа, яка запропонувала грошові кошти в обмін на інформацію щодо діяльності певного платника податків.
Зусиллями співробітників ВВБ ТО ДФС у Чернігівській області ГУ ДФС у Чернігівській області спробу незаконного витоку інформації не допущено. Відомості за даним фактом внесено до ЄРДР з попередньою правовою кваліфікацією за ч.1 ст.369 Кримінального кодексу України. На даний час досудове розслідування триває.
Відповідальність за статтею 369 КК України передбачає до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Відділ внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Чернігівській області ГУ ДФС у Чернігівській області звертається до суб’єктів господарської діяльності з проханням про надання будь-якої інформації, що стосується неправомірної діяльності співробітників органів ДФС у Чернігівській області, за телефоном «довіри» відділу: (0462) 668-522.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.