Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 14:34:38

"ВИМАЛ" планує запустити завод з виробництва картопляного білка й органічних добрив

11.10.2017   12:51Агенцiя

За рік у Чернігові приватне багатопрофільне підприємство (ПБП) «ВИМАЛ» збирається відкрити новий крохмальний завод потужністю 1440 тонн сирої картоплі на день.

Новий завод будують за технічної допомоги данської компанії SiccaDania. Підприємство  стане одним із найсучасніших виробництв картопляного крохмалю в Європі, пише Potatopro.

«Запуск нового заводу з переробки крохмалю покращить загальні доходи виробників картоплі в Україні більше, ніж удесятеро», – зазначив директор ПБП «ВИМАЛ» Сергій Самоненко.

На новому заводі діятимуть окремі гідроциклонні лінії для переробки крохмалю: одна – для великих, а інша – для невеликих гранул.

Також на підприємстві планується виготовляти фармацевтичний крохмаль та спеціальний крохмаль для виробництва дріжджів, розповів начальник відділу науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт «ВИМАЛ» Євген Ребенок.

«Після запуску виробництва крохмалю в 2018 році, у 2020 році ми плануємо запустити завод, на якому відновлюватиметься білок з картопляного соку, вироблятимуться сухі картопляні волокна та рідкі органічні добрива», – повідомив засновник ПБП «ВИМАЛ» Віктор Лазар.

За його словами, технічний картопляний білок є високоліквідним білком для використання в кормах для тварин, а білковий харчовий продукт є чудовим інгредієнтом харчової промисловості.


http://www.agrotimes.net/predpriyatiya/vimal-planue-zapustiti-zavod-z-virobnictva-kartoplyanogo-bilka-j-organichnih-dobriv

Останні новини Чернігівщини

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії 13:23

Після роботи в постійних комісіях представники депутатського корпусу сьогодні зібрались на засідання президії обласної ради, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко.

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі  2021 року

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі 2021 року 13:11

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини проведено нараду, на якій підведено підсумки роботи органів прокуратури регіону у першому півріччі 2021 року, обговорено шляхи підвищення ефективності їх діяльності, визначено першочергові завдання на наступний період.

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку 12:58

28 липня Кабінет Міністрів погодив заміну на посаді керівника Чернігівської ОДА і провів співбесіду з потенційним кандидатом на посаду.