Про індекси споживчих цін на товари та послуги
За розрахунками Держстату показник рівня інфляції у вересні 2017 р. в області становив 102,4%, в Україні – 102,0%.

На споживчому ринку області у вересні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,8%.
Найбільше (на 33%) подорожчали яйця, на 19,4% – сало, на 3,1–10,8% – хліб, м’ясо та м’ясопродукти, молоко, крупи манні та пшоно; на 1,2–2,3% – фрукти, сири та сметана.
Водночас крупи гречані знизилися в ціні на 4,3%, риба та продукти з риби – на 1,5%.
Одяг і взуття стали дорожчими на 8,1%, проїзд в автодорожньому транспорті – на 3%, паливо та мастила – на 2,8%.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.