Роздрібна торгівля в Чернігівській області в І півріччі 2017 року. ДОВІДКА
У І півріччі 2017 р. підприємства (юридичні особи) Чернігівщини, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, реалізували населенню споживчих товарів на 4654 млн.грн, що на 2,9% більше, ніж у І півріччі 2016 р.
При цьому продаж продовольчих товарів зріс на 5,2%, непродовольчих – на 0,6%.
Серед непродовольчих товарів чималим попитом у населення користувалися товари фармацевтичні, світлі нафтопродукти, газ стиснений та скраплений для автомобілів, автомобілі та автотовари, матеріали будівельні та залізні вироби, частка яких склала третину від усіх реалізованих споживчих товарів.
На продукти харчування (без алкогольних напоїв та виробів тютюнових) припадало 36% від роздрібного продажу споживчих товарів у торговій мережі підприємств.
При цьому більше, ніж у І півріччі 2016 р., було продано овочів та фруктів перероблених, свіжих овочів, круп, рибопродуктів, кондитерських виробів, свіжих плодів, ягід, винограду, горіхів, яєць, вод мінеральних, напоїв безалкогольних, чаю, кави, какао та прянощів, виробів макаронних та хлібобулочних.
У розрахунку на 1 особу реалізовано товарів на 4504 грн (в Україні – на 6208 грн).
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.
29 січня: цей день в Україні і світі 08:29
День 1436 Російська агресія - Day 1436 Russian aggression
2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21
Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.