Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 05:22:29

Споживання продуктів харчування в І кварталі 2017 року. ДОВІДКА

26.09.2017   09:48Агенцiя

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, у I кварталі 2017 р. середньостатистична сім’я Чернігівської області щомісячно витрачала на продукти харчування 3181 грн. (включаючи вартість продуктів, отриманих із особистого підсобного господарства).

Частка витрат на харчування склала 44% сукупних витрат населення області (в Україні – 46%). Добова вартість харчування одного жителя області в середньому становила 56 грн.

Найбільше грошей домогосподарства Чернігівщини витрачали на купівлю м’яса та м’ясопродуктів – 570 грн (18% сукупних витрат на харчування), хліба і хлібопродуктів – 496 грн (16%), овочів, включаючи картоплю – 450 грн (14%), молока, сира та яєць – 433 грн (14%), олії та жирів – 278 грн (9%).

Одним жителем області в середньому за місяць спожито 19,7 кг молока, молокопродуктів та масла, 19 яєць, 10,2 кг хліба і хлібних продуктів, по 8,3 кг картоплі та овочів і баштанних, 4,9 кг м’яса, м’ясопродуктів та сала, 4,8 кг фруктів, ягід, горіхів, винограду, 2,9 кг цукру (включаючи цукор, використаний на кондитерські вироби) та меду, по 1,6 кг риби і рибопродуктів та олії й інших рослинних жирів.

Порівняно з I кварталом 2016р. дещо зменшилося споживання м’яса, м’ясопродуктів та сала і картоплі. Значно збільшилося споживання фруктів, ягід, горіхів, винограду, овочів і баштанних, риби і рибопродуктів та хліба й хлібних продуктів.

Споживання яєць, олії та інших рослинних жирів залишилося на рівні попереднього року.


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини