Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 02:47:20

Стан реалізації в області проектів за кошти Державного фонду регіонального розвитку та субвенції з державного бюджету

20.09.2017   09:40Агенцiя

Стан реалізації в області проектів за кошти Державного фонду регіонального розвитку та субвенції з державного бюджету проаналізували 19 вересня в облдержадміністрації.

Нараду провів заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Сергієнко за участю керівників відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації.

Серед ключових питань обговорення – вирішення проблем, які виникають в ході будівництва, реконструкції та введення в експлуатацію об’єктів інфраструктури.

Сергій Сергієнко наголосив на необхідності прискорення тендерних процедур. Крім того, окрему увагу він акцентував на вимогах до документації, що подається учасниками конкурсних торгів. Аби при проведенні процедур закупівель, можна було проаналізувати наявність матеріально-технічної бази заявників.

– Наша задача – забезпечити стовідсоткове освоєння коштів, виділених з державного та місцевих бюджетів на реалізацію проектів соціально-економічного розвитку Чернігівщини. Тому прошу всіх розпорядників коштів та відповідні служби здійснювати належний технічний нагляд за станом будівельних робіт та контролювати дотримання календарних планів їх виконання, – зазначив Сергій Сергієнко.

Загалом цьогоріч області з державного бюджету передбачено понад 342 мільйони гривень. На сьогодні на рахунки розпорядників коштів надійшло майже 248 мільйонів гривень, з яких освоєно більше 20 мільйонів гривень.

Зокрема, за рахунок коштів субвенції на розвиток окремих територій Чернігівщині передбачено близько 145 мільйонів гривень, з яких на рахунки розпорядників коштів уже надійшло біля 140 мільйонів гривень, освоєно понад 11 мільйонів гривень.

За рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку області передбачено майже 113 мільйонів гривень. З них надійшло близько 51 мільйона гривень, освоєно біля 7 мільйонів гривень.

Також на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад Чернігівщини передбачена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам в розмірі майже 85 мільйонів гривень. На рахунки розпорядників коштів надійшло близько 57 мільйонів гривень, з яких освоєно більше 2 мільйонів гривень.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.