Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 06:03:12

Стан реалізації в області проектів за кошти Державного фонду регіонального розвитку та субвенції з державного бюджету

20.09.2017   09:40Агенцiя

Стан реалізації в області проектів за кошти Державного фонду регіонального розвитку та субвенції з державного бюджету проаналізували 19 вересня в облдержадміністрації.

Нараду провів заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Сергієнко за участю керівників відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації.

Серед ключових питань обговорення – вирішення проблем, які виникають в ході будівництва, реконструкції та введення в експлуатацію об’єктів інфраструктури.

Сергій Сергієнко наголосив на необхідності прискорення тендерних процедур. Крім того, окрему увагу він акцентував на вимогах до документації, що подається учасниками конкурсних торгів. Аби при проведенні процедур закупівель, можна було проаналізувати наявність матеріально-технічної бази заявників.

– Наша задача – забезпечити стовідсоткове освоєння коштів, виділених з державного та місцевих бюджетів на реалізацію проектів соціально-економічного розвитку Чернігівщини. Тому прошу всіх розпорядників коштів та відповідні служби здійснювати належний технічний нагляд за станом будівельних робіт та контролювати дотримання календарних планів їх виконання, – зазначив Сергій Сергієнко.

Загалом цьогоріч області з державного бюджету передбачено понад 342 мільйони гривень. На сьогодні на рахунки розпорядників коштів надійшло майже 248 мільйонів гривень, з яких освоєно більше 20 мільйонів гривень.

Зокрема, за рахунок коштів субвенції на розвиток окремих територій Чернігівщині передбачено близько 145 мільйонів гривень, з яких на рахунки розпорядників коштів уже надійшло біля 140 мільйонів гривень, освоєно понад 11 мільйонів гривень.

За рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку області передбачено майже 113 мільйонів гривень. З них надійшло близько 51 мільйона гривень, освоєно біля 7 мільйонів гривень.

Також на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад Чернігівщини передбачена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам в розмірі майже 85 мільйонів гривень. На рахунки розпорядників коштів надійшло близько 57 мільйонів гривень, з яких освоєно більше 2 мільйонів гривень.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Днями у Чернігівському облмуздрамтеатрі відбудеться прем'єра – «МарЛені»

Днями у Чернігівському облмуздрамтеатрі відбудеться прем'єра – «МарЛені» 18:54

03 та 04 грудня Чернігівський облмуздрамтеатр ім. Т. Шевченка запрошує на прем'єру –«МарЛені»- кабаре-бенефіс для двох актрис в одну дію.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 29 листопада в області зафіксовано 133 нових випадки COVID-19.

На Тростянецькому водосховищі влаштовується нова система пропуску води

На Тростянецькому водосховищі влаштовується нова система пропуску води 18:24

Поблизу смт Срібне - одна із найскладніших ділянок капітального ремонту дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. З великою гідротехнічною спорудою та понаднормовими ухилами рельєфу. Це Тростянецька балка.

Вбивство поліцейського через необережність на полюванні – розпочато розслідування

Вбивство поліцейського через необережність на полюванні – розпочато розслідування 18:17

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вбивства, вчиненого через необережність.

Кордон за тиждень

Кордон за тиждень 18:11

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.