Аграрії Чернігівщини виробили сільгосппродукції майже на 4 мільярди гривень
За 8 місяців цього року в області вироблено валової продукції сільського господарства майже на 4 мільярди гривень, або 103,4 % минулорічного показника.
Зокрема сільгосппідприємствами – більше ніж на 2,1 мільярда гривень, населенням – на понад 1,8 мільярда гривень.
Загалом обсяг виробництва валової продукції сільського господарства в Україні залишився практично на рівні минулого року.
Питома вага Чернігівщини – 3,2 %. За темпами виробництва валової продукції область займає 10 місце, за обсягами виробництва – 17, за виробництвом сільгосппродуктів на 1 особу – 12.
За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression