Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 жовтня, 07:30:55

На Чернігівському відділенні ПАТ "САН ІнБев Україна" введено в експлуатацію інноваційні споруди з очищення виробничих стічних вод

05.06.2012   15:28

5 червня в рамках реалізації масштабного проекту із захисту довкілля на Чернігівському відділенні ПАТ «САН ІнБев Україна» введено в експлуатацію інноваційні споруди з очищення виробничих стічних вод.

У цих спорудах буде застосовуватися передова технологія біологічної очистки стічних вод за допомогою біологічних компонентів – аеробного та анаеробного мулу, яка забезпечить максимально можливе очищення стічних вод відділення від забруднюючих компонентів.
У відкритті взяли участь голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій мельник, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, керівництво підприємства.

Як відзначив голова облдержадміністрації Володимир Хоменко, ПАТ «САН ІнБев Україна» – визнаний лідер пивоварної промисловості нашої держави, адже практично кожний десятий декалітр українського пива виробляється на цьому підприємстві.

Керівник області назвав знаковим те, що відкриття споруд з очищення виробничих стічних вод відбувається саме у Всесвітній день захисту навколишнього середовища та наголосив, що в результаті системних дій компанії у напрямку «екологія» постійно скорочуються обсяги використання води для виробництва продукції, мінімізується вплив виробництва на довкілля.

Принагідно Володимир Хоменко висловив керівництву компанії подяку за участь у соціальних проектах, які реалізуються в області, в тому числі по збереженню історико-культурної спадщини та побажав трудовому колективу комбінату вдалого поєднання набутого досвіду з добрими українськими традиціями, що забезпечить високу конкурентоспроможність вітчизняного продукту та завоювання нових ринків.

Після огляду відкритих споруд керівники області, міста та підприємства висадили біля нього кущі троянд.

Останні новини Чернігівщини

25 жовтня - День автомобіліста

25 жовтня - День автомобіліста 07:27

День автомобіліста святкують в останню неділю жовтня. Святкують День працівника автотранспорту, або, як його ще називають - День водія - не тільки ті шофери, хто сидить за кермом.

Олімпік - Десна 0:2

Олімпік - Десна 0:2 18:54

Голи: Шевцов, 24, Тотовицький, 37.

Виявлено 230 нових випадків COVID-19

Виявлено 230 нових випадків COVID-19 18:05

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 жовтня зафіксовано 230 нових випадки інфікування COVID-19.