Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 23:56:57

Обсяги військового збору зростають

12.09.2017   14:16Агенцiя

Підвищення розміру мінімальної зарплати з 01.01.2017 року також стало одним з позитивних факторів впливу на збільшення надходжень військового збору до держбюджету.

При фактичних надходженнях  в 2017 році 79 млн.грн приріст надходжень в Чернігівській ОДПІ по відношенню до аналогічного періоду минулого року  становить 18 млн.гривень.
       
Зокрема, платники м. Чернігова поповнили  військовим збором державну казну на 72 млн.грн,  що на 16 млн.грн більше показника аналогічного періоду минулого року, від платників Ріпкинського району надійшло 2,1 млн.грн збору, що на 0,4 млн.грн більше минулорічного показника, від платників Куликівського району - майже 2 млн.грн, а приріст- 0,8 млн грн, або більше на 67 %, від платників Городнянського району - біля 3 млн.грн, а приріст майже1 млн.грн, або  50 %, від платників Чернігівського району - 79 млн.грн, а приріст- 18,5 млн.гривень.


Сектор організації роботи Чернігівської ОДПІ

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини