Чернігівською митницею у cерпні 2017 року перераховано до Держбюджету понад півмільярда гривень
У Чернігівській митниці ДФС повідомили, що у серпні 2017 року надходження до Держбюджету за місяць склали понад півмільярда гривень, а саме 500,3 млн. гривень. Це вперше в історії митниці надходження за місяць сягнули такого рівня.
У відповідності до серпня минулого року надходження збільшилися на 48 млн. гривень.
Найбільші суми митних платежів нараховані та сплачені при митному оформленні мінеральних добрив, тютюнової сировини, сигарет, вугілля кам’яного, шин і покришок гумових, тракторів, паперу, фільтропаличок та пива солодового. За результатами митного оформлення цих груп товарів до бюджету надійшло понад 351 млн. гривень, що становить понад 70 відсотків від загальної суми коштів.
За 8 місяців поточного року Чернігівською митницею ДФС забезпечено надходження податків і зборів у сумі близько 3,5 млрд. гривень.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00
В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.
Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56
Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.
Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53
Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.