Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 квітня, 15:57:14

Заробітна плата в області в липні 2017 року. ДОВІДКА

04.09.2017   08:16Агенцiя

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в липні 2017 року зменшилася на 3% та становила 5834 грн. (в Україні – 7339 грн.). Це в 1,8 раза вище мінімальної заробітної плати (3200 грн) та на 40% – ніж рік тому.

Реальна заробітна плата (з урахуванням змін споживчих цін) в липні 2017 року також зменшилася на 3%.

Найвищий рівень оплати праці зафіксовано в м.Києві (11412 грн.), найнижчий – у Тернопільській області (5678 грн.).

Найбільше нараховано працівникам, зайнятим у виготовленні виробів із деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (9760 грн.), добувній промисловості і розробленні кар’єрів (9518 грн.), виробництві коксу та продуктів нафтоперероблення (9085 грн.), державному управлінні й обороні; обов’язковому соціальному страхуванні (8408 грн.), складському господарстві та допоміжній діяльності у сфері транспорту (8136 грн.), фінансовій та страховій діяльності (7236 грн.).

Водночас найменше отримали працівники поштової та кур’єрської діяльності (2574 грн.), а також зайняті у виробництві меблів, іншої продукції, ремонті й монтажу машин та устатковання (3354 грн.).


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини