Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 08:51:56

Фінансові результати великих та середніх підприємств області в січні–червні 2017 року. ДОВІДКА

31.08.2017   15:03Агенцiя

У січні–червні 2017 р. фінансовий результат (сальдо) до оподаткування великих та середніх підприємств Чернігівської області (без урахування підприємств сільського господарства, банків та бюджетних установ) становив 117 млн.грн прибутку (у січні–червні 2016р. – 1801 млн.грн збитку).

Більше двох третин підприємств одержали прибуток на суму 699 млн.грн.

Найбільший вплив мала діяльність промислових підприємств, прибуток яких склав 76% від загальної його суми.
   

Нерентабельно працювали 31% підприємств, які отримали 582 млн.грн збитків. Найбільші збитки допустили підприємства з  виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (70%).
   

Позитивний фінансовий результат отримали підприємства міст Чернігів, Ніжин, Новгород-Сіверський та 16 районів області, серед яких найбільші прибутки мали підприємства Корюківського району.


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини