Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 20:18:46

Комплексну підготовку до зими вже проведено в 64% будинків Чернігова

28.08.2017   12:54

В Чернігівській міській раді відбулося засідання оперативного штабу з питань підготовки міського комунального господарства до роботи в зимовий період під головуванням заступника міського голови Андрія Черненко.

Керівники підприємств та організацій проінформували про хід підготовки до зими комунального господарства, обєктів соціальної сфери, будівельного комплексу та громадського транспорту міста.

Підприємствами, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, в межах накопичених коштів, згідно затвердженого тарифу, виконується ремонт покрівлі, енергозабезпечення, опалювальних систем та систем гарячого і холодного водопостачання, ремонт сходових кліток. Наразі комплексну підготовку до зими проведено в 64% будинків.

Готовність наявного технічного парку КП «ЖЕК-10», КП «ЖЕК-13» та КП «Зеленбуд» складає 100%, у свою чергу, у КП «Новозаводське» та КП «Деснянське» частина тракторів прибиральної техніки знаходиться в ремонті.

Ведеться підготовка спеціалізованої техніки і в КП «АТП-2528». Через значну зношеність половина автопарку тут знаходиться в ремонті. Ситуацію має виправити надходження до підприємства нової прибиральної техніки.

Комунальні підприємства «АТП-2528» та «Зеленбуд» фактично забезпечені піщано-сольовою сумішшю на 85% та 51% відповідно. Процес заготівлі триває.

КП «Міськсвітло» проводить обстеження та ремонт електромереж зовнішнього освітлення, заміну світильників, облаштування нерегульованих пішохідних переходів світловими знаками та ліхтарями, ревізію щитів зовнішнього освітлення, обрізання гілок дерев в охоронній зоні електромереж зовнішнього освітлення, ремонт світлофорних об`єктів.

У рамках підготовки до роботи в осінньо-зимовий період КП «Чернігівводоканал» відповідно до розробленого плану заходів та у визначений термін проводить поточний та капітальний ремонти обладнання та мереж, гідравлічні випробування, заміну колодязів, очищення та дезінфекцію резервуарів чистої води.

Підготовка до опалювального періоду триває і на теплопостачальних підприємствах. ПАТ «Облтеплокомуненерго» та КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМА «ТехНова» проводять гідравлічні випробування мереж з наступним виявленням та ліквідацією поривів, повірку приладів обліку теплової енергії, мереж та обладнання. ПП «Спеціальна енергетична компанія», що обслуговує відомчі котельні, проводить роботи з ремонту теплових мереж, їх випробування, відновлення теплоізоляції.

Інспекцією Держенергонагляду у Чернігівській області ведеться моніторинг технічного стану та своєчасності підготовки об`єктів житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду теплопостачальних та балансоутримуючих організацій відповідно до визначеного терміну.

Основною причиною, що ускладнює поточну роботу підприємств, є затримка виплат компенсації по пільгам та субсидіям, а також значна заборгованість населення за надані підприємствами житлово-комунальної сфери послуги.

Керівники організацій запевнили, що постійно проводять претензійно-позовну роботу щодо погашення заборгованості населенням.


За інформацією Управління житлово-комунального господарства міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини