Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 червня, 17:54:35

Банківські послуги для підприємців: що можуть банки і чого хоче бізнес?

28.10.2011   11:26Агенцiя

У Чернігівському прес-центрі “Експертна думка” відбувся круглий стіл на тему: “Банківські послуги для підприємців: що можуть банки і чого хоче бізнес?”

Світлана Черкай розповіла про співпрацю банку з малим бізнесом, про те, які критерії для визначення малого і середнього бізнесу. А також, чим відрізняється обслуговування малого бізнесу від середнього. “Я з упевненістю можу сказати, що приватним підприємцям, точно також як і малому бізнесу не вистачає уваги банків. Насправді, банки бояться клієнтів цього сегмента, а підприємці бояться банків. Є ряд розхожих переконань, що вимоги до малого бізнесу набагато жорсткіше, а банки, у свою чергу, менше розуміють сферу цього бізнесу. Наша країна постраждала від кризи, ви пам’ятаєте проблемні кредити. Уроки, які ми взяли з кризи, перш за все говорять нам про те, що ми хочемо розуміти з ким працюємо, хочемо розуміти обороти наших клієнтів. Ми хочемо допомагати їм проводити свої обороти і отримувати максимальну вигоду від роботи з банком ”, – розповіла Світлана Валеріївна.

Підприємців, присутніх на обговоренні також цікавило: які продукти банк пропонує підприємцям, в чому їх особливість? Як ТПП Чернігівського регіону підтримує підприємців в регіоні? Як банк працює з бізнесом, доходи якого більше прив’язані до сезонності? Якими банківськими продуктами варто користуватися підприємцям для оптимізації всіх фінансових процесів? У якій валюті краще зберігати свої заощадження? А також, які напрями малого бізнесу (галузі економіки) найбільш цікаві банкам з точки зору можливості надання кредитів? Що необхідно для отримання кредиту?

Представники банку докладно відповідали на всі питання. Розповідали про особливості роботи підприємців, враховуючи додаткове фінансове навантаження в умовах законодавчих нововведень та економічної ситуації. А також давали поради щодо найбільш ефективного співробітництва з банками.

Олена Дорошенко акцентувала увагу на тому, які типові помилки допускають підприємці при спілкуванні з банком. Як виявилося, не всі клієнти знають, що в банку є консультаційні центри для малого бізнесу і яку саме допомогу там можна отримати. Цікавим був той факт, що банк веде якийсь діалог з різними громадськими об’єднаннями малих підприємців. І цей діалог спрямований безпосередньо на поліпшення комунікації банку і клієнта-підприємця.

Останні новини Чернігівщини

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА 14:02

У січні–квітні 2020 р. обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами області склав 500 млн.грн.

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна 13:41

5 червня Віталій Загайний, перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, представив активу Ніжинського району Григорія Ковтуна, новопризначеного голову Ніжинської РДА.

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію 13:31

Захворіли по одному жителю Ніжинського та Козелецького районів, а також двоє жителів Чернігівського – усі вони лікуються вдома. П’ятого хворого – жителя Чернігова, госпіталізували.

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів 13:28

В області налічується 674 об’єкти природо-заповідного фонду, загальною площею майже 263 тисячі гектарів.

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 164 сім’ї з немовлятами

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 164 сім’ї з немовлятами 13:08

У Чернігові кожна родина при народженні малюка отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.

АНОНСИ ПОДІЙ