Через Чернігівську митницю з порушеннями митних правил намагалися перевезти товарів на суму понад 55 мільйонів гривень
Чернігівськими митниками впродовж 7 місяців поточного року складено 550 протоколів про порушення митних правил. Загальна вартість предметів правопорушення склала 55,2 млн. гривень.
Статистичні дані свідчать, що переважна більшість справ – 295 - складені за статтею 470 Митного кодексу України «Недоставлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення та документів до органу доходів і зборів призначення, видача їх без дозволу органу доходів і зборів або втрата».
На другому місті порушення термінів тимчасового ввезення або вивезення товарів – 90 справ (ст.481) та недекларування товарів і транспортних засобів комерційного призначення (ст. 472) – 78 протоколів.
Крім того, 60 порушень виявлено на «зеленому» коридорі (ст. 471), який працює аби максимально спростити процедуру перетину кордону громадянам, які не переміщують товарів, що заборонені до переміщення або підлягають декларуванню чи оподаткуванню. Це свідчить, що певна категорія подорожуючих намагається використати спрощений режим для власних протизаконних дій.
За вартістю вилучених предметів переважають промислові товари, сировина й матеріали, транспортні засоби та валютні цінності.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression