Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 19:22:03

На Чернігівщині сьогодні на кожне вільне робоче місце претендує 10 осіб

18.08.2017   08:03Агенцiя

За словами директора обласного центру зайнятості Лідії Падалки, переважна більшість заявлених роботодавцями вакансій потребує «робочих рук».

Зокрема, бракує водіїв, трактористів, токарів, слюсарів, електрогазозварників, електромонтерів, а також продавців, кухарів, швачок. Чимало вакансій і для громадян без спеціальної підготовки, зокрема для підсобних робітників, прибиральників, сторожів, вантажників.

Протягом січня-липня поточного року послугами державної служби зайнятості в області скористалися 27,6 тисяч шукачів роботи. Із них 7,7 тисяч отримали роботу. Зокрема, 193 особи працевлаштовано на нові робочі місця шляхом компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску, 27осіб започаткували власну справу, скориставшись для старту виплатою допомоги по безробіттю одноразово.

Крім того, майже 3 тисячі безробітних за направленням служби зайнятості набували нових професій та підвищували кваліфікацію; 4,4 тисячі - брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру. Загалом активними заходами сприяння зайнятості охоплено кожного другого безробітного на обліку.

Станом на 1 серпня 2017 року на обліку в центрах зайнятості налічувалось 11,9 тис. безробітних, що на 9 відсотків або 1,2 тис. осіб менше, ніж рік тому.


Світлана Шеремет, обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.