Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 15:58:33

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

14.08.2017   08:12Агенцiя

За розрахунками Держстату показник рівня інфляції в липні 2017 р. в області становив 100,0%, в Україні – 100,2%.

На споживчому ринку області в липні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,2%.

Найбільше (на 13,2%) подорожчало сало,  на 0,9–3,0% – молоко, хліб, цукор, олія соняшникова, безалкогольні напої, м’ясо та м’ясопродукти.

Водночас на 3,5–15,6% подешевшали овочі, крупи гречані, фрукти, риба та продукти з риби, яйця.

За рахунок сезонних розпродажів взуття стало дешевшим на 8,4%, одяг – на 2,6%.

У сезон відпусток та подорожей послуги пансіонатів зросли в ціні на 16,1%, туристичні послуги – на 15,7%.


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини