Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 11:32:25

Зареєстрований ринок праці Чернігівської області в червні 2017 року. ДОВІДКА

20.07.2017   17:46Агенцiя

За даними державної служби зайнятості кількість зареєстрованих безробітних області в червні 2017 р. зменшилася на 3% та на кінець місяця становила 12,1 тис. осіб, з них 82% отримували допомогу з безробіття.

Більше половини загальної кількості безробітних – жінки, майже третина – молодь у віці до 35 років.

На кінець червня 2017 р. до державної служби зайнятості роботодавцями заявлено більше тисячі вільних робочих місць (вакантних посад). Навантаження зареєстрованих безробітних склало 11 осіб на одне вільне робоче місце (вакантну посаду).

За професійними групами найбільший попит на робочу силу спостерігався на кваліфікованих робітників з інструментом (кожна п’ята заявлена вакансія), а найменший – на кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (2%).

Середній розмір допомоги з безробіття в червні 2017 р. складав 1817 грн (57% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати).


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

19 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1485 Російська агресія - Day 1485 Russian aggression

НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06

П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.

Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02

Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.