Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 лютого, 15:44:35

Попри несприятливі погодні умови жнива на Чернігівщині розпочались

18.07.2017   10:39Агенцiя

Минулого тижня сільгоспвиробники області розпочали збиральну кампанію. Але на заваді масовим жнивам стали несприятливі погодні умови.

На сьогодні до збирання ранніх зернових та зернобобових культур приступили агрогосподарства 8 районів Чернігівщини. Ними обмолочено понад 3 тисячі гектарів (більше 1 %) та зібрано близько 16 тисяч тонн зерна.

Так, збирання озимої пшениці розпочали товаровиробники Бахмацького, Бобровицького, Варвинського, Ічнянського, Козелецького, Куликівського і Прилуцького районів. Озимий ячмінь збирають на Ічнянщині, Козелеччині, Куликівщині та Ніжинщині.

Крім того, в області намолочено більше 5 тисяч тонн ріпаків з майже 2 тисяч гектарів (6,5 %) площ, засіяних цією культурою. Наразі озимий ріпак збирають у Бахмацькому, Бобровицькому, Варвинському, Ічнянському, Куликівському, Ніжинському, Новгород-Сіверському, Прилуцькому та Сновському районах.

Збирати горох почали аграрії Козелеччини.


За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації

Надзвичайні події в області за останню добу 11:43

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.

У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42

У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.

10 лютого: цей день в Україні і світі

10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48

День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини