З початку року платниками Чернігівської області сплачено понад 1,5 мільярди гривень єдиного внеску
Протягом першого півріччя поточного року спостерігається значне збільшення надходжень по єдиному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Так, за 6 місяців по Чернігівській області надходження єдиного внеску склали понад 1,5 млрд. грн., що більш як на 406 млн. грн. або майже на 37 відс. перевищує минулорічні показники.
Як пояснили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Чернігівській області, таке зростання пов’язане із суттєвим збільшенням з 1 січня 2017 року розмірів соціальних стандартів, а саме зростання розміру мінімальної зарплати (з 1378 до 3200 грн.), а також змінами, внесеними до законодавства по єдиному внеску.
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.