Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 березня, 04:30:04

Житловий фонд області налічував 545 тис. квартир

12.07.2017   16:29Агенцiя

На 1 січня 2017 р . житловий фонд Чернігівської області, за оцінкою Держстату, налічував 29,2 млн.м2 загальної площі, половина якої – сільське житло.

У середньому на кожного жителя області припадало 28,5 м2 загальної площі (у міських поселеннях – 21,7 м2, у сільській місцевості – 40,7 м2).

Найкраще забезпеченими житлом були жителі Козелецького (43 м2), Ріпкинського (40,1 м2), Ніжинського (38,9 м2) таН.-Сіверського (38,8 м2) районів, найменше – міст Чернігів (18,6 м2) та Ніжин (19,5 м2).

Житловий фонд області налічував 545 тис. квартир, серед них найбільше – двокімнатних (40%).

Якість житла визначається наявністю різних видів зручностей, рівень обладнання якими становив: газом – 81% загальної площі, центральним опаленням – 32%, опаленням від індивідуальних установок – 23%,  водопроводом – 41%, каналізацією – 39%, гарячим водопостачанням –31%.

На початок року у ветхому стані перебувало 1208 житлових будинків загальною площею 61 тис.м2, в аварійному – 372 будинки загальною площею 20 тис.м2. У них зареєстровано, відповідно, 870 та 154 мешканці.


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини