Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 19:39:39

Ріпак дозрів. Жнивуємо

12.07.2017   08:58

У Куликівському районі стартували жнива. У СФГ «Колос» почали збирати озимий ріпак. За процесом спостерігали перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич та директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Юрій Павлішен. Також владці оглянули поля з іншими культурами.

Зазначене господарство використовує більше 10 тисяч гектарів землі, в тому числі близько 8 тисяч - ріллі. Вирощує зернові, технічні та кормові культури, які частково використовує для власних потреб та реалізує іншим споживачам.

Цьогоріч підприємство посіяло 1742 гектари озимих зернових культур та 2888 гектарів ярих. Збільшується частка використання органічних та мінеральних добрив, у сівозміну запроваджуються сидеральні культури. «Колос» може похвалитися і потужною сільськогосподарською технікою.

Наразі реалізується інвестиційний проект з будівництва потужного зернового господарства на базі колишнього льонозаводу. Уже встановлено 80-ти тонні ваги, побудовано 2 зерносклади та один у стадії завершення, закінчується монтаж сушарки на соломі.

- Облдержадміністрація робить все можливе, аби стимулювати підприємців і допомагати їм знаходити нові ринки збуту. Адже сільгоспвиробництво є потужною складовою економіки регіону, - зазначив Леонід Сахневич.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини