Щось за рахунок ДФРР, а щось завдяки субвенції - в області реалізовуватиметься низка проектів
Міжвідомча комісія погодила Чернігівщині 39 проектів на загальну суму понад 101 мільйон гривень, що фінансуватимуться з Державного фонду регіонального розвитку цьогоріч.
Дві пропозиції відхилено, як такі, що не забезпечують комплексний підхід (капітальний ремонт даху будівлі Ічнянського районного будинку, капітальний ремонт Срібнянського районного будинку культури).
П’ять проектів реалізовуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету, тому їх виключено з переліку ДФРР.
Читати також: Про розподіл коштів ДФРР, розвиток опорних шкіл — на нараді Мінрегіону
Також члени регіональної комісії повторно оцінять проект «Будівництво прибудови до музичної школи №1 імені С.В. Вільконського по вул. Мстиславській, 3-А в м. Чернігів». Про це сьогодні під час профільного зібрання зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич.
— До облдержадміністрації з приводу повторного оцінювання зазначеного проекту звернувся міський голова Владислав Атрошенко. Оскільки механізм здійснення повторного аналізу проектів чітко не визначено, регіональна комісія чекала роз’яснення Мінрегіону. Отже, члени комісії матимуть час до п’ятниці, аби ще раз розглянути пропозицію та визначитися з висновками, — повідомив Леонід Сахневич.
Також перший заступник голови ОДА акцентував увагу на тому, що до наступного відбору проектів варто детальніше вивчити зауваження Міжвідомчої комісії.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Порушення правил проїзду перехресть стало причиною ДТП у Чернігові 17:14
Учора, близько 14-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі трьох автомобілів на перехресті вулиць Гетьмана Полуботка та Олега Міхнюка.
Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в багатоповерхівці 16:40
У місті Чернігові сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку.
У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25
Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.
Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44
Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.
Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09
російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.