Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 17:16:51

Використання палива у 2016 році. ДОВІДКА

23.06.2017   08:15Агенцiя

У 2016 р. підприємствами та організаціями Чернігівської області використано 1,7 млн.т умовного палива, що на 3% більше рівня 2015 р.

Збільшилося використання торфу неагломерованого, пропану і бутану скраплених, вугілля кам’яного, газу природного, газойлів (палива дизельного), дров для опалення,  водночас зменшилося використання нафти, бензину моторного, брикетів, котунів та подібних видів твердого палива з торфу.
   
У структурі використаного палива в області основною  складовою залишився газ природний, який займав майже половину (48%) загального обсягу використання.

Серед інших видів палива помітні частки припадали на  вугілля кам’яне (22%), газойлі (паливо дизельне) (10%), нафту сиру (6%), дрова для опалення (5%), бензин моторний (4%).
   
Основними споживачами палива в економіці області були  промислові (75% загального обсягу) та сільськогосподарські (12%) підприємства.
   
Серед міст та районів області майже дві третини (65%) загального обсягу використання палива припадало на м.Чернігів, 12% – на Варвинський район. 

У запасах палива на 1 січня 2017 р. нараховувалося 119 тис.т умовного палива. 


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій 16:53

У спеку хочеться освіжитися не простою водою, а смачним напоєм. Водночас газована вода, яка продається в магазинах, — один із тих продуктів, вживати які потрібно в дуже помірних кількостях.

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт 16:49

Лимонний торт — неймовірно ароматний смаколик, знайомий з дитинства. Цей десерт можна готувати за базовим рецептом, щоб, наприклад, потішити домашніх у вихідний день.

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.