Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 квітня, 04:28:29

Торгова мережа підприємств Чернігівської області у 2011 році. ДОВІДКА

25.05.2012   06:35

За даними державних статистичних спостережень, станом на 1 січня 2012 р. в складі підприємств (юридичних осіб), що здійснювали діяльність із роздрібної торгівлі та ресторанного господарства в області, налічувалось 1529 магазинів, 247 кіосків та 150 автозаправних станцій, включаючи АГНКС, 583 заклади ресторанного господарства (їдальні, кафе, ресторани, бари тощо).

Проти 2010 р. загальна кількість об’єктів роздрібної торгівлі в області скоротилась на 4,1%, мережа ресторанного господарства – на 4,6%.
За спеціалізацією переважали продовольчі магазини (67% від загальної кількості), з них 98% – з універсальним асортиментом товарів, 2% – спеціалізовані.

Серед непродовольчих магазинів 91% – це спеціалізовані, з яких 72% становили аптеки, аптечні пункти та магазини оптики.
Станом на 01.01.2012 р. за місцем розташування, як і рік тому, більше половини (52%) магазинів області знаходилися в міських поселеннях. При цьому торгова площа в розрахунку на один міський магазин за рік збільшилася і становила 142 м2, на один сільський – 99 м2.

Із загальної кількості об’єктів ресторанного господарства 58% розташовані в міських поселеннях, решта (42%) – у сільській місцевості.
Забезпеченість населення області мережею роздрібної торгівлі в розрахунку на 10 тис. осіб на кінець 2011 р. перевищила загальноукраїнський показник і склала 18 об’єктів (в Україні – 14).

Забезпеченість населення об’єктами ресторанного господарства в області, як і в цілому по Україні, становила 5 одиниць.

Останні новини Чернігівщини

До уваги платників податків, що звертаються за отриманням Довідки про відсутність заборгованості

До уваги платників податків, що звертаються за отриманням Довідки про відсутність заборгованості 16:25

Головне управління ДПС у Чернігівській області у зв’язку із наявністю значної кількості типових помилок при оформленні платниками Заяв про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, повідомляє таке.

За матеріалами СБУ винесено вирок бойовику «днр», який воював проти Сил оборони України на Донеччині

За матеріалами СБУ винесено вирок бойовику «днр», який воював проти Сил оборони України на Донеччині 16:23

За матеріалами СБУ до 15 років позбавлення волі засуджено бойовика «днр», який брав активну участь у бойових діях проти Сил оборони України на боці російських найманців.

Чернігівців запрошують на безоплатний курс із кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems

Чернігівців запрошують на безоплатний курс із кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems 16:11

В Україні відкрили набір на безоплатний онлайн-курс з основ кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems, лідера в галузі мережевих технологій. Курс запускають у партнерстві з освітньо-культурною мережею Гончаренко центр, а навчання стартує 15 квітня.

Співпраця з містами-побратимами та візит до американського Вайт-Плейнс 16:04

Зміцнення та розвиток партнерських зв'язків. Депутатка Чернігівської міської ради Юлія Лобачова під час поїздки до Сполучених Штатів Америки відвідала Вайт-Плейнс – місто-побратим Чернігова.

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила 37 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 11:21

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини